Megane R.S.

tunne iga päev elust mõnu!

New Megane R.S.

disain

Spordiikoon

Asu stardijoonele! Väljendusrikkad vormid, laiemad rattakopad, sportvedrustus, eksklusiivne antratsiidivärvi polster, peen viimistlus ja erilised kerevärvid… Megane R.S. on varustatud autospordi maailmast pärinevate detailidega, mis rõhutavad selle sportlikku iseloomu.

VAATA GALERIID


sõidukogemus

Valluta teed

Lase tehnoloogial oma jõudlust suurendada. Võimsus, väledus, paindlikkus… Naudi unikaalset sõidukogemust, mida pakub Megane R.S.!
New Megane R.S.

Tutvu Renault Sport tehnoloogiaga…


R.S. Drive, funktsioon Launch Control ja R.S. Monitor - kasuta Renault Spordi inseneride saavutusi läbi 10,2" isikupärastatava juhiekraani ja 9,3" EASY LINK multimeediaekraani, millel on ka nutitelefoni dubleerimisfunktsioon.

* EDC-automaatkäigukastiga versioonil
New Megane R.S.

… ja tunne tõelist sõidunaudingut

Erakordne haarduvus ja manööverdusvõime, suur jõudlus ja rohkelt mugavust. Tänu otse autospordimaailmast pärinevale 1,8 l otsesissepritse turbomootorile võimsusega 300 hj ja nelikroolimissüsteemile 4CONTROL, mille 4 hüdraulilist piirajat toimivad täiendavate amortisaatoritena, Megane R.S.-i sportvedrustusele ja mehaanilise klapiga väljalaskesüsteemile, koged täiesti enneolematut sõidukogemust.

võidusõiduvaim

Megane R.S. Trophy pakub parimat jõudlust.

Tipptehnoloogiad  

Tipptehnoloogiad

Cup vedrustus ja Torsen® piiratud libisemisega diferentsiaal, kahekomponentsed esipiduriketad ja Brembo© pidurisadulad ning Alcantara© polstriga Recaro® sportistmed - Megane R.S. Trophy peegeldab meie kustumatut kirge autospordi vastu.   

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Zoe E-Tech electric

Similar models

Captur