Uus TALISMAN Grandtour

Dünaamiline disain

SISEKUJUNDUS

Peenelt viimistletud interjöör

Võta mugavalt istet Uue TALISMAN Grandtouri avaras salongis ja naudi unikaalset teekonda, mis on täis peenetundelisust, mugavust ja uusimaid tehnoloogiaid.

VAATA GALERIID


VÄLINE DISAIN

Universaali elegantsus ja jõulisus

Kaasaegne siluett, selged jooned, muljetavaldav profiil ning peen viimistlus - Uus TALISMAN Grandtour võlub esimesest pilgust.  

TUGEVAD KÜLJED

Elegantsus ja vitaalsus

Uus TALISMAN Grandtour ühendab unikaalsel moel stiili ja mitmekülgsuse.  

Leedtuled Matrix Vision

Ideaalne teevalgustus! Leedtuled Matrix Vision valgustavad paremini teed, kuid ei pimesta seejuures teisi juhte. Mugavus ja ohutus nii päeval kui öösel.  

Eristuv kere esiosa

Elegantne esiosa, mida ilmestab margiomane C-kujuline valgussignatuur, eristuv radiaatorivõre ja kroomitud kujunduselemendid - Uue TALISMAN Grandtouri välimus on muljetavaldav  

Tagaistmete kokkuklappimissüsteem Easy Break

Uue TALISMAN Grandtouri tagaiste on varustatud Easy Break süsteemiga, mis muudab selle hõlpsasti kokkuklapitavaks ja võimaldab rekordilise pikkusega pakiruumi mahtu maksimaalselt ära kasutada.  

Tutvu lähemalt Uue TALISMAN Grandtour

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

KOLEOS

Similar models

ESPACE

Similar models

Uus TALISMAN