Talisman Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour

disain

Elegantne ja mitmekülgne universaal

Väärikas siluett, selge profiil, muljetavaldav esiosa, mida ilmestavad uued kõrgtehnoloogilised tuled, eristuv radiaatorivõre ja kroomitud kujunduselemendid… Talisman Grandtour väljendab selgelt selle jõulise ja dünaamilise universaali iseloomu.

VAATA GALERIID


varustus

Tunne tõelist naudingut sõitmisest esimeses klassis

Reisi takistamatult tänu meie uuenduslikele tehnoloogiatele, mis kohanduvad sinu vajaduste ja igapäevaste ülesannetega.
Renault Talisman Grandtour

Naudi erakordset sõidumugavust...

Vali üks neljast MULTI-SENSE süsteemi sõidurežiimist (Eco, Comfort, Sport, MySense) ja kohanda oma sõidukogemus vastavalt oma vajadustele - alates meeleoluvalgustusest kuni mootori jõudluseni. Samuti on sul võimalus kohandada unikaalset reguleeritava vedrustusega nelikroolimise süsteemi 4CONTROL, mis tagab Talisman Grandtourile linnaliikluses erakordse manööverdusvõime ja parema haarduvuse maanteel.
Renault Talisman Grandtour

… mida pakuvad meie uuenduslikud tehnoloogiad.

Reisi turvaliselt ja juhi autot lihtsamalt kui kunagi varem meie uuenduslike tehnoloogiate abil, mis kuvatakse 10,2" näidikuteekraanil või 9,3" intelligentsel tahvelarvutil EASY LINK: tervitusfunktsiooniga leedtuled Matrix Vision, Renault EASY DRIVE juhiabisüsteemid, Renault CONNECT, MULTI-SENSE...

versioon

Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Talisman Grandtouri tippversioon Initiale Paris ühendab endas stiili ja mitmekesisuse.

Elegantsuse kunst

Jõuline ja läbimõeldud disain, tippkvaliteediga materjalid, erakodne mugavus ja uuenduslikud tehnoloogiad… Tänu meie rikkalikele kogemustele kehastab Talisman Grandtour Initiale Paris väljapeetust kõigis oma detailides, avades sulle ukse eksklusiivsuse maailma.

versioonid

Vali just sulle sobiv Talisman Grandtouri versioon

Tutvu lähemalt Talisman Grandtour

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman