Uus TALISMAN Grandtour

INITIALE PARIS

Sul on õigus nõuda perfektsust

Elegantsuse, mugavuse ja innovatsiooni tippsaavutus. Legendaarse INITIALE PARIS versiooni loomine Uuele TALISMAN Grandtourile on olnud meie kogemuste kulminatsiooniks.

Unikaalne disain ja varustus

Renault TALISMAN Grandtour

Eristuvad vormid

Omanäoline disain, uue kujundusega kõrgtehnoloogilised esi- ja tagatuled, laiem INITIALE PARIS' logoga radiaatorivõre ja erilised 19" valuveljed - Uus TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS rõhutab veelgi rohkem oma jõulise ja väljapeetud universaali kuvandit.  
Renault TALISMAN Grandtour

Eksklusiivne atmosfäär

Uus pleegitatud puitviimistlus, massaažifunktsiooni, ventilatsiooni ja soojendusega esiistmed, Cognac pealisõmblusega Nappa nahkpolster, eksklusiivsed põrandamatid, Bose® preemium helisüsteem ja esmaklassilised viimistlusmaterjalid... Tunneta Uue TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS' salongis esimese klassi eksklusiivsust.  
Renault TALISMAN Grandtour

Mahukas pakiruum

Reisi piiranguteta. Uues TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS's on tänu ruumikale ümberpaigutatavale pakiruumile ja tagaistmete kokkuklappimise süsteemile Easy Break sinu käsutuses rekordilise pikkusega laadimisala.  

Tutvu lähemalt Uue TALISMAN Grandtour

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

KOLEOS

Similar models

ESPACE

Similar models

Uus TALISMAN