Talisman

Väljendusrikas disain

sisekujundus

Peenelt viimistletud interjöör

Lihtsad vormid, kõrge kvaliteediga materjalid, peen viimistlus… Talisman on luksuse, mugavuse ja rafineerituse kehastus - armatuurlauast kuni tagaistmeteni välja.

VAATA GALERIID


väliskujundus

Karismaatiline ja väljapeetud siluett

TalismanI kaasaegne ja rafineeritud välimus võidab hetkega su südame.

tugevad küljed

Rafineeritus ja modernsus

Kordumatu kujuga kõrgtehnoloogilised tuled, väljendusrikas iseloom ja isikupärastatav interjöör rõhutavad TalismanI silmapaistvat eripära.

Leedtuled Matrix Vision

Renault'le margiomase C-kujulise tuledejoonega rõhutab Talisman oma iseloomu.

Eristuv kere esiosa

TalismanI eriomane disain ühendab endas väärikuse ja usaldusväärsuse.

MULTI-SENSE

Jõudlus, meeleoluvalgustuse valik, mootori hääl ja reaktsioon… Seadista vastavalt oma soovidele ja vajadustele just sulle sobiv sõidustiil.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Koleos

Similar models

Talisman Grandtour