Talisman

Renault TALISMAN

disain

Suur preemiumklassi sedaan

Rafineeritud jooned, millele annavad tooni kroomitud kujunduselemendid, eristuv esiosa, uuenenud välimusega kõrgtehnoloogilised esi- ja tagatuled ning maitsekas sisekujundus - Talisman täidab ootusi.

VAATA GALERIID


varustus

Tunne tõelist naudingut sõitmisest esimeses klassis

Muuda meie kaasaegsete tehnoloogiate abil oma sõidukogemus isikupäraseks ja oma igapäevased ülesanded lihtsamaks.
Renault Talisman

Kasuta uuenduslikke tehnoloogiaid…

Leedtuled Matrix Vision, Renault EASY DRIVE juhiabisüsteemid, multimeediasüsteem Renault CONNECT, MULTI-SENSE… Saa osa parimast Renault' tehnoloogiast 9,3" ekraaniga interaktiivsel tahvelarvutil EASY LINK ja 10,2" isikupärastataval juhiekraanil. Naudi oma teekondadel täielikku mugavust ja ohutust.
Renault Talisman

… nii, et tunneksid end igal teekonnal erakordselt mugavalt.

Süsteemi MULTI-SENSE valikus on 4 erinevat sõidurežiimi (MySense, Eco, Comfort ja Sport), mis võimaldavad sul oma sõidukogemust vastavalt vajadusele isikupärastada. Sinu käsutuses on ka unikaalne nelikroolimise süsteem 4CONTROL koos reguleeritava vedrustusega, mis tagavad linnas TalismanILE võrreldamatult hea manööverdusvõime.

versioonid

Vali just sulle sobiv TalismanI versioon


Talisman Grandtour

Vajad rohkem ruumi? Avar ja ümberpaigutatav TalismanI universaalversioon ühendab endas stiili ja praktilisuse.

Suure universaali elegantsus ja praktilisus

Sportlik siluett, rekordiline laadimispikkus, ruumikas ja ümberpaigutatav pakiruum, Easy Break istmete kokkuklappimissüsteem, mugav ja peenelt viimistletud interjöör ning uuenduslikud tehnoloogiad - Talisman Grandtour vastab sinu vajadustele ning pakub täiesti uut sõidukogemust.

versioon

Talisman Initiale Paris

Tutvu TalismanI legendaarse Initiale Paris' versiooniga ja koge uuel tasemel elegantsust.

Unikaalne teostus

Põnev, sensuaalne, uuenduslik… Lase Talisman Initiale Paris'l end võrgutada! Sale siluett ja kroomitud kujunduselemendid, 19" valuveljed, massaažifunktsiooni, soojenduse ja ventilatsiooniga Nappa nahast istmed, Bose® preemiumklassi helisüsteem, uued pleegitatud puidu efektiga sisekujunduselemendid ning Initiale Paris markeeringuga põrandamatid ja lävepakuliistud... Otsusta unikaalse kogemuse kasuks!
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman Grandtour