Uus TALISMAN

INITIALE PARIS

Lase end võrgutada

Avarus, mugavus ja peen viimistlus… Uue TALISMANI legendaarne INITIALE PARIS versioon ühendab endas elegantsuse ja täiuslikkuse.

Unikaalne disain ja varustus

Renault TALISMAN saloon interior gear lever and cup holders

Väljapeetud disain

Sale siluett, puhtad jooned, leedtuled Matrix Vision ja dünaamilised suunatuled, INITIALE PARIS embleemiga kroomitud radiaatorivõre ning 19" valuveljed… Lase end lummata Uue TALISMAN INITIALE PARIS' absoluutsest elegantsist.
Interior front seat - Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Eksklusiivne atmosfäär

Uue pleegitatud puitviimistluse, kvaliteetsete materjalide, INITIALE PARIS' märgistusega perforeeritud nahast soojendusega rooli, Cognac pealisõmblusega Nappa nahkpolstri ja kroomitud kujunduselementidega Uus TALISMAN INITIALE PARIS võtab su oma ainulaadses interjööris soojalt vastu.
Leather seats - Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Erakordne mugavus

Reisi mugavalt tänu reguleeritava vedrustusega nelikroolimissüsteemile 4CONTROL ja lõõgastu massaaži- ja ventilatsioonifunktsiooniga soojendusega istmetel. Ja seda kõike erakordses helimaailmas, mille loovad Bose® preemiumklassi helisüsteem ja välise müra eest kaitsevad lamineeritud küljeklaasid.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

KOLEOS

Similar models

ESPACE

Similar models

Uus TALISMAN Grandtour