Trafic Passenger

avasta selle eelised

Renault TRAFIC Passenger

disain

Lisa oma sõitudele energiat

Enesekindlad kerejooned, kroomitud radiaatorivõre, margiomased C-kujulised LED-päevasõidutuled… Uus Trafic Passenger paneb ka igapäevastes töödes kogu oma energia mängu, rõhutades jõulise ja dünaamilise stiiliga oma isikupära.
Harmooniline interjöör, kroomitud elementidega kaunistatud armatuurlaud, veelgi vastupidavam polster ning kõrge kvaliteediga materjalid… Uus Trafic Passenger võtab üle sõiduautode standardid, ühendades endas stiili ja tugevuse.

mugavus ja praktilisus

Trafic Passenger lihtsustab igapäevast töötegemist

Linnas…

Kotihunnik tagaistmel, prillitoos armatuurlaual liuglemas ja su oma kott on topitud kõrvalistme alla… Stopp! Uues Trafic Passengeris on palju praktilisi panipaiku, tänu millele saad rahus keskenduda linnaliiklusele ning pakkuda kõigile reisijatele optimaalset mugavust. 

… või pikemal reisil tundmatusse.

Aeg on käes! Unusta lõputud teekonnad, kus pidid istuma kokku pressituna kaasreisijate ja pagasi vahel. Tänu suurele pakiruumile ja erinevate ümberpaigutusvõimalustega salongile, kohandub Uus Trafic Passenger kiirelt sinu vajadustega. Pardale mahub kuni 9 inimest ning see ei mõjuta kuidagi pagasiruumi suurust. Asu lihtsalt teele!

varustus

Reisi mugavalt

Nii töönädalal…

Ummikud, napid manöövrid, aja- ja ruumipuudus… Linnasõitu iseloomustavad tihti stress ja igavus. Lõdvestu! Tänu Uuele Trafic Passengerile on su sõidutingimused palju nauditavamad. Sul on kasutada uusimad tehnoloogiad, millega riskivabalt linnaliiklusele vastu astuda ning mis sõitmise rahulikuks ja nauditavaks muudavad.

… kui ka nädalavahetusel.

Puhkus maal  või reis mägedesse? Pole probleemi! Kavanda teekond, kontrolli sõidukiirust ning kasuta oma lemmikrakendusi… Meie Uus Trafic Passenger kohaneb su plaanide ja vajadustega, pakub uuenduslikku ja intelligentset varustust ning muudab iga sõidu veelgi nauditavamaks. 

tehnilised näitajad

Soovid rohkem teada?

Mootor ja ülekanne

Renault Trafic Passenger

Uus mootor ja uus käigukast

Uue TraficU varustuses on uus 2,0-liitrine mootor ja uus topeltsiduriga EDC-automaatkäigukast. Naudi mugavust, võimsust ja pöördemomenti ning samaaegselt vähenenud kütusekulu, mis muudavad sõidu 100% mõnusaks ja ökonoomseks.  

Mõõtmed

Renault Trafic Passenger

L1 4999 мм / L2 5399 мм

Kogupikkus
Renault Trafic Passenger

1956 мм / 2283 мм

Kogulaius ilma peegliteta / koos peeglitega
Renault Trafic Passenger

L1 1971 мм / L2 1967 мм

Koormata sõiduki kõrgus
Sellel veebilehel kuvatud pildid automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõningad sisemised või välimised elemendid võivad tegelikkusest erineda. Tehnilisi parameetreid, varustust, autode hindu ja tehnilisi andmeid, varuosade ja lisavarustuse hindu ning ka teenuste ja tehnohoolduste hindu võidakse muuta ja uuendada. Veebilehel kuvatud info ei ole äriline pakkumine ega kutse läbirääkimistele. Auto, varuosade ja lisavarustuse individuaalne pakkumine, spetsifikatsioon ja hind ning nende tarneaeg ja -viis sätestatakse autoriseeritud Renault' partneriga sõlmitavas lepingus. 

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Grand Scenic

Similar models

Espace