Uus mootor ja uus käigukast

Renault TRAFIC

SUUREM VÕIMSUS, VÄIKSEM KÜTUSEKULU!

Uus diiselmootor

Uus, 5. põlvkonna 2-liitrine diiselmootor on varustatud kõige uuemate tehnoloogiatega, mis suurendavad võimsust (+25 hj) ja pöördemomenti (+40 Nm). 

Tänu sellele on sõitmine muutunud veelgi nauditavamaks samal ajal kui kütusekulu ja CO2 heitkogused on vähenenud. 

VEOJÕULAHENDUSED

STANDARDVARUSTUSES

Extended Grip

Pead sõitma rasketes teeoludes? TRAFICU standardvarustuses on innovaatiline tehnoloogia Extended Grip. See libisemisvastane süsteem tagab optimaalse haarduvuse teekattega. 

Kuidas see töötab? Kui vedavad rattad hakkavad libisema, tuvastab süsteem koheselt kehva haarduvuse. Vastupidiselt tavapärastele libisemisvastastele süsteemidele, ei piira see mootori võimsust. Vastupidi - see laseb rattal veidi libiseda, et eemaldada lumi, pori või liiv, saavutada parem haarduvus ning vaikselt edasi liikuda. 

MÄELTSTARDIASSISTENT

STANDARDVARUSTUSES

Mäeltstardiassistent


Mäeltstardiassistent võimaldab rohkem kui 10% kaldega tõusul rahulikult liikuma hakata. 

Kuidas see töötab? TRAFIC seisab automaatselt 2 sekundit paigal, võimaldades sul rahulikult siduri lahti lasta ja ohutult liikuma hakata.
Renault TRAFIC

AdBlue®

AdBlue® vähendab märkimisväärselt saasteainete heitkoguseid, tagades samas mootori suure jõudluse. 20-liitrise lisapaagi täitmine on lihtne, kuna selle ava asub kütusepaagi tankimisava kõrval juhiukse paremal küljel. Paaki saab lihtsalt täita ka kütusejaamas asuva tankuri abil.
Renault TRAFIC

Stop & Start

See süsteem aitab vähendada kütusekulu ja kasvuhoonegaaside heitkoguseid. Stop & Start tehnoloogia seiskab mootori töö sõiduki peatumisel (ummikus või punase tule taga) ning taaskäivitab selle automaatselt siduripedaali vajutamisel.
Renault TRAFIC

ECO režiim ja DRIVING ECO2

Lülita lihtsalt ECO režiim armatuurlaual sisse ja vähenda kütusekulu. R-LINK Evolutionisse sisseehitatud lihtne ja praktiline süsteem DRIVING ECO2*, analüüsib juhi sõidustiili ning pakub nõuandeid, mille abil saaks veelgi rohkem kütust säästa. Reaalaja sõidustiili märgutuli aitab keskkonnasäästlikku sõidustiili veelgi parendada.
Kütusekulu ja CO2 heitkogused on määratud standardsete mõõtmismeetodite alusel, vastavalt kehtivatele sõidukite tüübikinnituse regulatsioonidele. Kõikide tootjate jaoks kehtiv ühesugune mõõtmismeetod võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Kütuse ja AdBlue® kulu tegelikes oludes sõltub auto kasutustingimustest, varustusest, juhi sõidustiilist ja auto koormast. 

 *Sõltuvalt versioonist
Sellel veebilehel kuvatud pildid automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõningad sisemised või välimised elemendid võivad tegelikkusest erineda. Tehnilisi parameetreid, varustust, autode hindu ja tehnilisi andmeid, varuosade ja lisavarustuse hindu ning ka teenuste ja tehnohoolduste hindu võidakse muuta ja uuendada. Veebilehel kuvatud info ei ole äriline pakkumine ega kutse läbirääkimistele. Auto, varuosade ja lisavarustuse individuaalne pakkumine, spetsifikatsioon ja hind ning nende tarneaeg ja -viis sätestatakse autoriseeritud Renault' partneriga sõlmitavas lepingus.