Uus linnamaastur Renault Austral E-Tech full hybrid

tech control. take control.
200 hj
E-Tech hübriidmootor
575 dm3
pakiruumi maht
32 juhiabi-
süsteemi

sõitmine, ohutus, parkimine
984 cm2
openR ekraanid + Head-Up displei
SPORTLIK DISAIN
Uut Renault Austral E-Tech full hybrid iseloomustavad tasakaalustatud proportsioonid, omanäolised kere esiosa ja tuledejoon. Kõrgläikega must katus toetab vormide elegantsust ning tugevalt väljajoonistuvad küljedetailid rõhutavad selle sportlikku disaini.
vaata galeriid

tech control

SÜSTEEM KOOS SISSEEHITATUD GOOGLE'I TEENUSTEGA
Multimeediasüsteem openR link on varustatud mitmete Google'i* teenustega. Häälkäsklustega saab juhtida kliimaseadet, marsruudi planeerimist, suhtlust koduga või muusikavalikut.
*Google, Google Maps ja Google Play on Google LLC kaubamärgid.
Austral
HÄÄLJUHTIMINE
Ütle lihtsalt: "OK, Google…", et planeerida marsruuti, vahetada sõidurežiimi või tõsta temperatuuri. Uus sisseehitatud Google'i teenustega multimeediasüsteem openR link toetab hääljuhtimist ja ootab su käsklusi.
Austral
INTUITIIVNE NAVIGATSIOON
Teesulg, uus ühesuunaline tänav, liiklusinfo ja muud ebameeldivad üllatused. Tänu reaalajas toimuvale Google Maps'i automaatsele uuendusele, tagab navigatsioonisüsteem täpse sõidu, isegi võrguühenduse kaotuse korral.
Renault Austral
TÄIELIK ÜLEVAADE
Kaks 12" ekraani kogupinnaga 774 cm2 on üks suuremaid digitaalseid näidikupaneele, mis autodes saadaval on. Sisseehitatud Google'i teenuste, multimeediasüsteemiga openR link ja uue põlvkonna näidikutepaneeliga multimeediaekraanil on ka parandatud värvilahendus, mis kokku tagab hämmastava kasutuskogemuse. Koos Head-Up displeiga ulatub informatiivse ekraani kogupind 984 cm2-ni.
Austral
VÕTA OMA RAKENDUSED KAASA
Sinu Google'i konto on alati sinuga. Naudi oma autos isikupärastatud navigeerimist ja oma lemmikrakendusi.
TIPPTASEMEL HARMAN KARDONI HELI

Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 485 W. Selle komponentideks on 2 tviiterit armatuurlaua servades, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 surround-kõlarit, 1 keskkõlar salongi esiosas, 4 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis. Unustamatu helikogemus, isikupärane ja intuitiivne.

drive control

TÕHUSUSE ETALON
Pikkadel sõitudel näitab uus Renault Austral E-Tech full hybrid oma tõhususe parimaid omadusi, seda iseloomustab dünaamiline kiirendus ja suurepärane teelpüsivus. Täiustatud nelikroolimissüsteem 4Control kindlustab täpse ja ohutu liikumistrajektoori. Sujuv kurvide läbimine tagab kindla teelpüsimise. 10,1 m pöörderingi läbimõõt teeb auto manööverdamisel võrdseks väikese linnaautoga.
* sõltuvalt versioonist
* režiimid snow ja all terrain on saadaval ainult extended grip süsteemiga versioonidel, välistades režiimi perso

energy control

100% HYBRID
E-TECH FULL HYBRID
Ainulaadne hübriidtehnoloogia E-Tech töötati välja Renault Vormel 1™ kogemustele tuginedes. Elektriline režiim linnas tagab vaikse, mugava ja säästliku sõidu, laadides akut nii aeglustusel kui ka pidurdusel. Puuduv vajadus autot voolupistikust laadida.
MILD HYBRID
See kaasaegne tehnoloogia on saadaval mootoritele mild hybrid 12V. Hübriidelektrisüsteem toetab mootorit kiirendamise ajal, et suurendada jõudlust ja vähendada kütusekulu.

safety control

Austral
JUHTIMINE
Uue põlvkonna 9,3" Head-Up displei, adaptiivne püsikiirusehoidik, active driver assist… Halda liiklusolukordi silmi teelt tõstmata ning muuda juhiabisüsteemide abil oma sõidud unustamatuks.
Austral
OHUTUS
Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate tuvastusfunktsiooniga nii edaspidi sõites kui tagurdades, intelligentsed ja automaatsed kaugtuled (Matrix LED vision)… Ohutussüsteemid aitavad sul muretult kõiki ettenägematuid liiklusolukordi hallata.
Austral
PARKIMINE
Automaatne parkimine, 3D-kaamera 360°… Kontrolli oma manöövreid parkimisabisüsteemide abil.
32 täiustatud juhiabisüsteemi
Juhiabisüsteemid, ohutussüsteemid ja parkimisabisüsteemid… Tänu 32 täiustatud juhiabisüsteemile on uues täishübriid linnamaasturis Renault Austral tee täielikult sinu kontrolli all.

space control

ergonoomika ja praktilisus
Mugav ja uuenduslik sõiduasend pakub rohkem ruumi, ning võimaldab samal ajal kasutada esiistmete vahelist ruumi praktilise induktsioonlaadija jaoks. Panipaigad, kogumahuga 35 liitrit, on kergesti ligipääsetavad ja praktilised. Pikisuunas 16 cm liigutatav tagaiste pakub omas segmendis suurimat põlveruumi. Pakiruumi maht on 575 dm3 ning tagaluugi saab varustada elektriajamiga.
* sõltuvalt versioonist
mõõtmed
pikkus, kõrgus, laius… tutvu uue Renault Australi mõõtmetega.