Uus electric
Renault Megane E-Tech

electric only, drivers only
220 hj
ehk 160 kW
*versioonidele equilibre, techno ja iconic.  
7,4 s
0-100 km/h
*versioonidele equilibre, techno ja iconic.
450 km
sõiduulatus (WLTP)
*versioonidele equilibre, techno ja iconic. 470 km versioonil business. Lisainfo ja tellimused alates jaanuarist 2022.
Uue põlvkonna elektrisüsteem
Renault Megane E-Tech electric
Uus revolutsiooniline platvorm CMF-EV on varustatud ultraõhukese 60 kW aku ja kompaktse elektrimootoriga, mille võimsuseks on 160 kW. Optimaalne kaalujaotus, pikk teljevahe ja hästi madal raskuskese parandavad manööverdusvõimet ja suurendavad salongi mahutavust.
Uus sõidukogemus
Renault Megane E-Tech electric
electric Megane E-Tech ühendab endas kompaktsete luukpärade elavuse ja kõige sportlikumate versioonide spontaansuse. Ees paiknev elektrimootor võimsusega 220 hj, koheselt saadaolev pöördemoment 300 Nm ja 20" veljed lisavad sõidukogemusele uue mõõtme.
Uuenduslikud tehnilised lahendused
Renault Megane E-Tech electric
Sissehitatud kaameraga sisemine tahavaatepeegel annab ümbrusest parema pildi ning 26 juhiabisüsteemi hoolitsevad su turvalisuse eest. Tänu Google'i openR linkile saad muretult oma sihtkohta navigeerida, juhtida häälkäskluste abil erinevaid pardasüsteeme ning kasutada oma lemmikrakendusi.

ainulaadne disain

Maasturit meenutav esiosa ja kompaktse luukpära kerekuju loovad autole omanäolise välimuse. Unikaalset kujundust täiendavad täisleed-esituled, särav tagumine 3D-tuleriba, 20" veljed, kullatud efektiga kroomelemendid ja must katus.
ERGONOOMIKA JA RUUMIKUS
Täiselektrilise Megane E-Techi eksklusiivne platvorm pakub täiesti siledat põrandat. 209 mm jalaruum tagaistmetel, 33 l panipaiku ja laiendatud konstruktsioon koos openR armatuurlauaga kindlustavad suurema ruumikuse.
SOUND DESIGN HARMAN KARDON
Uue Harman Kardon helisüsteemi kvaliteetne heli koos ruumilise helitehnoloogia ja atmosfäärivalikuga (Natural, Live, Club või Lounge) äratavad su aistingud ka kõige pikematel reisidel.
PANIPAIGAD JA ÜMBERPAIGUTUSVÕIMALUSED
Induktsioonlaadija ees, USB-C liidesed taga, keskmine panipaik, 33 l panipaiku keskel ja külgedel ning 440-liitrine pakiruum. electric Megane E-Tech tõstab praktilisuse uuele tasemele.

ela elektriliselt koos Renault'ga