Renault esitleb

Uus ZOE

Elektriautoga sõitmine on imelihtne

Avasta Uus Renault ZOE

Kaasaegne disain, otsustav iseloom
Avasta enda jaoks Uus ZOE - uusim elektriauto Renault'lt ning elektriautode segmendi turuliider Euroopas.

Uued kerevärvid, iseloomulik Full LED-tulede joon, küljepeeglitesse integreeritud suunatuled, kroomitud dekoratiivelemendid ees ning hologrammlogo.

Uusim Renault' elektriauto väljendab oma silmapaistvat isikupära dünaamilise ja kaasaegse disainiga.
Elegantne ja innovaatiline interjöör
Avasta suure, 9,3" ekraaniga kaasaegne multimeediasüsteem EASY LINK ja 10" värvilise displeiga näidikuteplokk, mis sõidu ajal kogu vajaminevat infot kuvavad.

Tunne end mugavalt uues ja hubases kroomitud kujunduselementidega interjööris, millest ei puudu ka juhtmevaba induktsioonlaadija sinu nutitelefonile. Uued polstrid on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest, ühendades endas mugavuse ja hoolimise keskkonnast.

Renault ZOE

Kiire laadimine ja pikk sõiduulatus

Tänu uuele ja võimsamale akule Z.E.50 küündib Uue ZOE sõiduulatus WLTP* standardi järgi kuni 390 km-ni. Vajad pausi? Tänu kuni 50 kW võimsusega kiirlaadimisele (DC), taastub rohkem kui 150 km sõiduulatus vaid 30 minutiga.

*WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure).
Renault ZOE

Kaasaegsed teenused

Optimeeri valitud teekond ja hinda laadimisaega. Ekspordi plaanitud teekond multimeediasüsteemi Android Auto™ või Apple Carplay™ rakenduse abil.

Renault ZOE

100% elektriline sõit

Uus elektrimootor R135, võimsusega 100 kW (136 hj) ja pöördemomendiga 245 Nm, muudab Uue ZOE veelgi mugavamaks ja tõhusamaks, tagades maksimaalse sõidunaudingu 100% elektriautos, ilma mootorimüra ja ebameeldiva vibratsioonita.
Renault ZOE

Täielik rahu

Uus Renault ZOE pakub linnaliikluseks uut sõidurežiimi "B mode", mis võimaldab kontrollida elektri taastootmist ning tagab linnaoludes mugava sõidu.

Jala eemaldamine gaasipedaalilt käivitab rekuperatiivse pidurduse ning uus vajutus gaasipedaalile tagab sujuva kiirenduse.