“võida Clio terveks aastaks”
kampaaniatingimused


Periood: 04–30.11.2019 
Võitja väljakuulutamine: 06.12.2019     

Osalejad: igaüks, kes tuleb/registreerub proovisõidule, saab vastava kinnituse ning teostab proovisõidu. Kohustuslik on esitada kehtiv juhiluba ning juht peab omama vähemalt 2-aastast sõidukogemust. Renault’ töötajad ja nende perekonnaliikmed ei saa kampaanias osaleda.


Kampaania korraldaja: Renault’ kohalikud esindused.


Tegemist ei ole loteriiga, kampaanias osalemine on kõigile osaleda soovivatele proovisõidu tegijatele tasuta ning vajalik on teatav andmete töötlemine vastavalt GDPR andmekaitse eeskirjadele. Võitja ei saa rahalist auhinda ega pea ise maksma raha ega tasuma makse, võitja saab auhinnaks auto ühe aasta pikkuse kasutusõiguse.


Täida veebis proovisõidu elektrooniline taotlus ja vali sobivaim Renault’ esindus, kus proovisõitu teha. Broneeri proovisõidu aeg ja tule Renault’ esindusse, täida kohapeal paberkandjal taotlusvorm koos kampaania tingimuste kinnitamisega, teosta proovisõit vahemikus 28.10-30.11 ning saad võimaluse võita uue Clio kasutusõigus üheaastaseks perioodiks Eesti territooriumil (katab kindlustuse ja talverehvid, ei hõlma kütust, parkimistasusid ega trahve, läbisõidupiirang 20 000 km).


Loosimine viiakse iga kampaanias osaleva Renault’ esinduse salongis läbi 6. detsembril. Võitjaga võetakse ühendust/võitja kuulutatakse välja kampaanias osaleva Renault’ esinduse poolt. Võitja väljaselgitamine toimub audiitorfirma abiga. Kui võitja ei ole loosimise ajal kohal ega ole proovisõidule eelnevalt esinduses täidetud pabervormil esitatud telefoni või e-posti teel kättesaadav kuni 13. detsembrini, loositakse välja uus võitja.


Loosimise protokolli tõendab audiitorfirma ning selle säilitab edasimüüja. Võitja avalikustatakse edasimüüjate ja Renault’ veebilehtedel kasutades selleks proovisõidu registreerimisnumbrit.