Uus Renault Arkana

Arkana - SUV Renault
vaid alates 23 390 €

disain

Ruumikas linnamaastur sportlikus R.S. Line versioonis


Julged jooned, kõrge kliirens, ruumikus… Arkana ühendab endas elegantsuse, sportliku iseloomu, töökindluse ja ainulaadse disaini.

Verisioon R.S. Line - veelgi rohkem emotsioone! Ainulaadne värv, radiaatorivõre sportlik välimus, erilised punase aktsendiga valuveljed ja kaks väljalasketoru…

VAATA GALERIID


mootor

vaikus, reageering ja dünaamilisus

Arkana E-Tech hübriid


Autospordi maailmast laenatud E-Tech tehnoloogia ühendab endas dünaamilisuse ja suure tõhususe. Linnaliikluses alustab auto alati liikumist täiselektrilises režiimis ning kuni 80% linnasõitudest toimub täiselektriliselt. See suurendab kütusesäästu kuni 40% võrreldes bensiinimootoriga sõidukiga.

Tänu energia taastootmisele pidurdusel, laetakse su Arkana E-Tech hübriidi akut sõidu ajal automaatselt. Tunne sõidunaudingut igas olukorras ja kasuta dünaamilist ja kohest kiirendust. Arkana E-Tech hübriid kindlustab maksimaalse mitmekülgsuse.  
* WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust)

versioonid

VALI VERSIOON, MIS SULLE KÕIGE PAREMINI SOBIB


mugavus ja tehnoloogiad

valmis sõitmiseks kõigil teedel

Arkana SUV - Renault

15 Easy Drive juhiabisüsteemi

Ummiku- ja kiirteeassistent, tagurdamisel ristsuunas ligineva sõiduki hoiatus, iseparkimissüsteem Easy Park Assist… Renault Easy Drive juhiabisüsteemid tagavad mugavuse ja ohutuse ning aitavad 10,2" isikupärastatava ekraani vahendusel manöövreid sooritada.
Arkana SUV - Renault

multimeediasüsteem Easy Link

Nutitelefoni ühendamine Android Auto™ ja Apple CarPlay'ga™ ühilduva multimeediasüsteemiga Easy Link on lihtne. Kõigile rakendustele ja võrguteenustele pääseb ligi sinu Arkana 9,3" keskmise ekraani kaudu.
Arkana SUV - Renault

Multi-sense

Mootori hääl ja reageering, rooli tundlikkus, meeleoluvalgustuse valik ja juhiekraani seaded… Kõik sõltub sinu meeleolust. Multi-sense süsteem võimaldab sul oma sõidukogemust isiskupärastada, valides ühe kolmest sõidurežiimist (mysense, eco või sport).

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Captur

Similar models

Kadjar