Uus Trafic SpaceClass

äriklassi kogemus

Uus Trafic SpaceClass
alates 41 290 € 

disain

ELEGANTNE JA DÜNAAMILINE


Trafic SpaceClassi iseloomustab dünaamilisus. Uue kujuga mootorikate ja vertikaalne radiaatorivõre toetavad uue eesmise kaitseraua väljendusrikkust. C-kujulised täisleedtuled ja uued 17" teemantläikega valuveljed ühendavad dünaamilisuse elegantsusega.

vaata galeriid

ümberpaigutusvõimalused, ruumikus ja mugavus

TRAFIC SPACECLASS: VIP-TRANSPORT

taasavasta nauding reisimisest
6 tagumist istekohta, võimalus istmeid üksteise vastu paigutada, 220 V pistikud, individuaalsed lugemistuled - Trafic SpaceClass pakub reisimiseks uusi võimalusi. Tunneta mugavust rooli taga ja naudi sind ümbritsevat elegantset kujundust: uus kroomitud käigukang, uus meteoorihall armatuurlaud ja palju muud. Sind saadab mugavus.
äriklassi kogemus
Signature paketiga Trafic SpaceClass tagab sõidu premium-klassis. Pöörlevad, nihutatavad ja kokkuklapitavad istmed kohanevad vaevata su vajadustega ning pakuvad piisavalt ruumi 7 inimesele, ilma et peaksid piirama pakiruumi mahtu, mis võib ulatuda kuni 1,8 m3-ni. Nihutatav keskmine laud muudab Trafic SpaceClassi tõeliseks mobiilseks kontoriks.
kaaslane sinu seiklustel

Versioon Escapade aitab kustutada su seiklusejanu.


Muuda kahe sammu ja kolme liigutusega oma auto tõeliseks magamistoaks: klapi istmete seljatoed alla ja lõõgastu 1,90 m pikkuses kahekohalises voodis, millele tagavad täieliku diskreetsuse toonitud klaasid.


Reisi ilma piirideta!

TUTVU LÄHEMALT UUE TRAFIC SPACECLASSIGA

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus Trafic Combi

Similar models

Espace