TRAFIC SPACECLASS

äriklassi kogemus
Trafic SpaceClass
hind alates 47 390 €
disain Elegantne ja dünaamiline
Trafic SpaceClassi iseloomustab dünaamilisus. Uue kujuga mootorikate ja vertikaalne radiaatorivõre toetavad uue eesmise kaitseraua väljendusrikkust. C-kujulised täisleedtuled ja uued 17" teemantläikega valuveljed ühendavad dünaamilisuse elegantsusega.
vaata galeriid
ümberpaigutusvõimalused, ruumikus ja mugavus Trafic Spaceclass: VIP-transport
taasavasta nauding reisimisest
6 tagumist istekohta, võimalus istmeid üksteise vastu paigutada, 220 V pistikud, individuaalsed lugemistuled - Trafic SpaceClass pakub reisimiseks uusi võimalusi. Tunneta mugavust rooli taga ja naudi sind ümbritsevat elegantset kujundust: uus kroomitud käigukang, uus meteoorihall armatuurlaud ja palju muud. Sind saadab mugavus.
äriklassi kogemus
Signature paketiga Trafic SpaceClass tagab sõidu premium-klassis. Pöörlevad, nihutatavad ja kokkuklapitavad istmed kohanevad vaevata su vajadustega ning pakuvad piisavalt ruumi 7 inimesele, ilma et peaksid piirama pakiruumi mahtu, mis võib ulatuda kuni 1,8 m3-ni. Nihutatav keskmine laud muudab Trafic SpaceClassi tõeliseks mobiilseks kontoriks.
kaaslane sinu seiklustel
Versioon Escapade aitab kustutada su seiklusejanu.

Muuda kahe sammu ja kolme liigutusega oma auto tõeliseks magamistoaks: klapi istmete seljatoed alla ja lõõgastu 1,90 m pikkuses kahekohalises voodis, millele tagavad täieliku diskreetsuse toonitud klaasid.

Reisi ilma piirideta!
tutvu lähemalt Trafic Spaceclassiga
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Trafic Combi
Trafic Combi