sõiduulatus ja laadimisaeg

RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

lihtsustatud laadimine

charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
TEEL OLLES
Enamik avalikke laadimisjaamu ühildub sinu autoga. Neid võib leida linnakeskustes, Renault’ esindustes ja maanteedel. Saad oma autot laadida enam kui 300 000 laadimisjaamas Euroopas (sh 77 000 Prantsusmaal).
charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
KODUS VÕI TÖÖL
Elektriautot saab laadida vooluvõrgust autoga kaasas oleva kaabli abil. Optimaalseks laadimiseks ühenda see lihtsalt oma kodus 7,4 kW ühefaasilise vahelduvvoolu laadimisjaama või 11 kW kolmefaasilise vahelduvvoolu laadimisjaama. Neid terminale saab hõlpsasti paigaldada koju või töökohta. Vajadusel võid kasutada ka võimsamat pistikupesa, kuid siis on lihtsalt laadimisprotsess aeglasem.
VÄIKEETTEVÕTETELE
mobilize power solutions
Lase kvalifitseeritud tehnikul laadimisseade oma koju või töökohale paigaldada juba enne kui auto kätte saad.
mobilize charge pass
Kasuta selle eeliseid, et oma sõidud veelgi mugavamaks muuta. Annab ligipääsu 77 000 laadimisjaamale. Kontrolli nende ühilduvust oma Trafic Van E-Tech 100% electric'uga, vali kiire või aeglane laadimine ja maksa laadimise eest lihtsalt Mobilize Charge Passiga. Ja seda kõike Euroopa parimas laadimisjaamade võrgus ning eriti suure võimsusega Ionity võrgus (soodushinnaga).
mobilize smart charge
Mobilize Smart Charge rakendus ajastab su sõiduki laadimise odavama elektrihinnaga ajale. Säästad raha madalama elektrihinna arvelt.
SUURETTEVÕTETELE
mobilize business pass - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
mobilize business pass
Korralda oma tööpäev ja sõidud sujuvalt Mobilize Business Passi abil. See võimaldab teekondi planeerida koos ligipääsuga rohkem kui 10 700 laadimisjaamale Ile de France's (ja kuni 400 000 jaamale Euroopas).