TRAFIC

Renault Trafic
hind alates 31 090 €
Renault Trafic

muljetavaldav disain
Uue esiosaga Trafic püüab pilke: uue kujundusega kaitseraud, horisontaalne mootorikate, vertikaalne radiaatorivõre ja uus sinine värv Cumulus.

Vastupidav ja dünaamiline kaubik
Ühenda Traficu mudeli abil mugavus ja praktilisus. Läbimõeldud sisekujundus. Vahesein on varustatud kõrvalistme all paikneva hingedel luugiga, mille abil on võimalik laadimispikkust suurendada kuni 4,15 meetrini. Selle risttahukakujuline vorm aga omakorda suurendab pakiruumi mahu kuni 8,9 m3-ni. Salongi esiosas leidub hulk panipaiku kogumahuga 88 l. Sellele lisaks on su kasutuses kogu mobiilse kontori funktsionaalsus, mis võimaldab sul töötada kõikjal ja igal ajal.
vaata galeriid

varustus

praktiline, mitmekülgne ja turvaline

Trafic
funktsionaalne interjöör
Võta mugavalt oma Renault Traficus istet ja tööta kus soovid. Ümberpaigutatav töökeskkond võimaldab sul  auto kabiini mobiilseks kontoriks muuta, klappides lihtsalt alla keskmise istme seljatoe. Kohandatavale A4 alusele saad panna sülearvuti või tööpaberid.
Trafic
optimaalne kaubaruum
Kõrvalistme all asuv luuk tagab suurima laadimispikkuse omas sõidukikategoorias - kuni 4,15 m. Selle risttahukakujuline vorm suurendab kaubaruumi mahu kuni 8,9 m3-ni.
Trafic
ohutu sõit
Sõida kindlameelselt plaanitud marsruudil 10 uue juhiabisüsteemi abil, mida pakub Trafic: pimenurga jälgimissüsteem, adaptiivne püsikiirusehoidik, sõiduraja hoidmise assistent, aktiivne hädapidurdusassistent… Sõitmise töö pole kunagi olnud nii mugav ja turvaline.
varustus
meie lahendused ettevõtetele
Alates 1980. aastast on Trafic kohanenud oma klientide professionaalsete vajadustega.

Kaubaruumi puitvooderdus, kaitsekatted, panipaigad… Naudi isikupärast lisavarustust, mis vastab sinu vajadustele.

lahendused kõigile tegevusaladele

lai valik ümberehitusvõimalusi, mis vastavad erinevate tegevusalade nõudmistele

Trafic - kaubik igale tegevusalale
Tänu laiale lisavarustuse valikule ja individuaalsetele ümberehitusvõimalustele, pakub Trafic hulgaliselt konfiguratsiooni- ja isikupärastamisvõimalusi.

Vali kaubiku versioon, mis vastab just sinu ettevõtte vajadustele. Kaks kerepikkust, kaks kõrgust, kaubaruumi maht 5,8 - 8,9 m3, meeskonnakabiin, klaasid, vaheseinad, uksed jne.

Vali kabiiniga raamauto ja seejärel sobiv pealisehitus: furgoon, külmik, food-truck või kasvõi kallur.
tutvu renault traficuga lähemalt