Trafic

sinu vajadustele vastav tarbesõiduk

Renault TRAFIC

funktsionaalne disain

Vastupidav ja dünaamiline

Lihtsad vormid, kroomitud radiaatorivõre, täisleed-esituled, topeltfunktsiooniga udutuled, originaalne päevatulede joon...

Renault TraficU kaasaegne ja dünaamiline disain koos selle töökindluse ja vastupidavusega moodustavad kontseptsiooni, mis tagab efektiivse töö!

GALERII


varustus

Me mõtlesime läbi kõik selleks, et teil oleks mugav töötada.

Renault Trafic

Tõeline mobiilne kontor

Kuna igapäevase töö kulg ei ole alati ette ennustatav, loodi ja varustati Trafic mitmete läbimõeldud lahendustega, mis igapäevaste ülesannete täitmist lihtsustavad:

  • Mobiilne kontor
  • Läbilaadimisluuk pikkade esemete transpordiks
  • Juhiabisüsteemid
  • Intelligentsed multimeediasüsteemid
  • Android Auto™ ja Apple CarPlay™


Renault Trafic

Isikupärastatud töövahend

Toitlustuse, ehituse, tervishoiu ja muude valdkondade transpordivajadused on erinevad ning meil on teie igapäevasteks vajadusteks kohandatud lahendused olemas. Tutvu meie lisavarustuse valiku ning ümberehitusvõimalustega, et leida parim lahendus just sinu ettevõttele.

mootorid

Mootorid ja ülekanne

Renault Trafic

Uus mootor

Renault TraficU varustuses on 2,0-liitrine mootor ja uus topeltsiduriga EDC-automaatkäigukast. 

Naudi suuremat mugavust, mille tagavad kasvanud võimsus ja pöördemoment ning samaaegselt vähenenud kütusekulu.
Renault Trafic

Veojõulahendused

Töötate rasketes tingimustes? 

Renault Trafic toetab teid rasketes teeoludes erinevate veojõulahendustega nagu mäeltstardiassistent või veojõukontrollisüsteem Extended Grip.
Sellel veebilehel kuvatud pildid automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõningad sisemised või välimised elemendid võivad tegelikkusest erineda. Tehnilisi parameetreid, varustust, autode hindu ja tehnilisi andmeid, varuosade ja lisavarustuse hindu ning ka teenuste ja tehnohoolduste hindu võidakse muuta ja uuendada. Veebilehel kuvatud info ei ole äriline pakkumine ega kutse läbirääkimistele. Auto, varuosade ja lisavarustuse individuaalne pakkumine, spetsifikatsioon ja hind ning nende tarneaeg ja -viis sätestatakse autoriseeritud Renault' partneriga sõlmitavas lepingus.