küpsiste kasutamise reeglid

1. Veebilehel www.renault.ee  ei koguta automaatselt teavet, välja arvatud küpsisefailides sisalduv teave.

2. Küpsised on infokillud, eelkõige tekstifailid, mida salvestatakse saidi kasutaja lõppseadmetes ja mis on mõeldud saidi veebilehtede kasutamiseks. Küpsised sisaldavad tavaliselt selle saidi nime, kust need on võetud, nende säilitamise aega lõppseadmetes ja unikaalset tunnust.

3. Ettevõte, kes hoiab saidi kasutaja lõppseadmetes küpsisefaile ja kellel on nendele juurdepääs, on saidi www.renault.ee operaator Renault Polska Sp. z.o.o., asukoht Marynarska 13, 02-674 Varssavi, Poola.

4. Küpsisefaile kasutatakse järgmistel eesmärkidel:

a) saidi veebilehtede sisu kohandamine vastavalt kasutaja eelistustele ning veebilehtede kasutamise optimeerimine; eelkõige võimaldavad need failid määrata kindlaks saidi kasutaja seadmed ja veebilehte korrektselt kuvada, kohandades seda vastavalt kasutaja individuaalsetele vajadustele;
b) statistiliste andmete kogumine, mis aitavad meil mõista, kuidas saidi kasutajad veebilehti kasutavad ning võimaldavad meil parandada nende lehtede ülesehitust ja sisu.

5. Saidil kasutatakse püsiküpsiseid (i.k persistent cookies). Püsiküpsiste faile säilitatakse kasutaja lõppseadmes küpsisefaili parameetrites kindlaksmääratud aja jooksul või kuni nende kustutamiseni kasutaja poolt.

6. Saidil kasutatakse järgmiseid küpsisefaile:

a) toimimisküpsised võimaldavad koguda teavet selle kohta, kuidas saidi veebilehti kasutatakse;
b) reklaamiküpsised võimaldavad pakkuda kasutajatele reklaami, mis vastab nende huvidele kõige paremini.

7. Sageli võimaldab veebilehtede vaatamiseks paigaldatud tarkvara (veebilehitseja) vaikimisi salvestada kasutaja lõppseadmetes küpsisefaile. Saidi kasutaja võib igal ajal muuta küpsisefailide sätteid. Neid sätteid saab eelkõige muuta selleks, et keelata küpsisefailide automaatne salvestamine veebilehitseja sätetes või selleks, et saada alati märguanne, kui küpsiseid saidi kasutaja seadmetes hoitakse. Täpsemat teavet küpsisefailide võimaluste ja nende teenindamisviiside kohta saab tarkvara (veebilehitseja) sätetest.

8. Saidi operaator juhib tähelepanu sellele, et küpsisefailide kasutamise piiramine võib mõjutada teatavaid saidi veebilehtede funktsioone.

9. Saidi kasutaja lõppseadmetes säilitatavaid küpsisefaile võivad kasutada ka saidi operaatoriga koostööd tegevad partnerid ja reklaamipakkujad.

10. Täiendavat teavet küpsisefailide kohta saab aadressilt www.allaboutcookies.org või veebilehitseja menüü vahelehelt „Spikker“.