meie teenused ettevõtetele

Et sind su ettevõttes nii palju kui võimalik toetada ja teie igapäevaste toimingute tegemine lihtsamaks muuta, on Renault välja töötanud hulga teenuseid, mis katavad kõik teie vajadused alates juhtimisest kuni teie ettevõtte sõiduki hooldamiseni.

finantseerimine ja eelarvekontroll

Finantseerimisteenused äriklientidele
Sõltumata sinu äri iseloomust on meil pakkuda finantseerimislahendus, mis sinu vajadustele vastab. Liisinglepingud ja lühirent või pikk rent - leiad kindlasti endale sobivaima lahenduse.
Meie teeninduslepingud
Tutvu meie teeninduslepingute pakkumistega äriklientidele ja vali see, mis sinu ettevõttele kõige paremini sobib.

müügijärgne hooldus

hooldus ja remont
Sinu auto hooldus ja remont on olulised asjad, mida silmas pidada, et tagada kindel liikuvus. Tutvu tugivõimalustega, mille oleme sinu jaoks välja töötanud.
meie lisavarustus
Lae alla meie lisavarustuse kataloog ja tutvu pakutava lisavarustusega mida oma autole paigaldada, vastavalt oma ettevõtte vajadustele.

liikuvus ja kindlustus

Assistance
Rikke või avarii korral võta koheselt ühendust Renault Assistance'iga. Ühendust saad võtta e-posti või telefoni teel. Me leiame parima lahenduse!
laiendatud garantii
Oma auto eest hoolitsemisel pole piire. Eriti kui see on töövahend. Täieliku kaitse tagamiseks tutvu garantii pikendamise võimalustega.