Renault Clio

Mootorid


täiendavad spetsifikatsioonid

Tutvu mootoritega, mis on erinevatele versioonidele saadaval

Lisainfo mootorite kohta
BENSIIN
SCe 65/SCe 75
Atraktiivne hind
Kaasaegne 3-silindriline mootor, mis on optimeeritud linnasõiduks ning kasutuskulude kokkuhoiu eesmärgil varustatud kettülekandega. Saadaval kahes võimsuse versioonis: 65 ja 75 hj (75 hj jõuab müügile aastal 2020).
TCe 100
Täielik sõidunauding
See uus 100 hj / 160 Nm turbolaadimisega bensiinimootor tagab ClioLE kiire reaktsiooni, paindlikkuse ja madala kütusekulu. Kettülekanne vähendab hoolduskulusid. Saadaval versioonidele:
 • 6-käigulise manuaalkäigukastiga (CO2 heitkogus WLTP alusel: 116 g/100 km);
 • X-TRONIC automaatkäigukastiga (maksimaalne paindlikkus linnasõidus, jõuab müügile aastal 2020); manuaalkäigukastiga LPG gaasiseadmega versioonile (LPD madalam kütusekulu).

  TCe 130 FAP EDC
  Maksimaalne mugavus ja jõudlus
  Võimsus 130 hj, maksimaalne pöördemoment 240 Nm, 7-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast koos käiguvahetuslabadega roolil. See 4-silindriline otsesissepritse turbomootor tagab piisava jõudluse ja erakordse sõidunaudingu.
  DIISEL
  Diiselmootorite uus põlvkond
  Blue dCi 85
  Ennast tõestanud viimase põlvkonna diiselmootor ühendab lihtsuse ja sõidumõnu. Koos 6-käigulise manuaalkäigukasti ja 220 Nm pöördemomendiga iseloomustab seda madal kütusekulu kõigis tingimustes. Jõuab müügile aastal 2020.
  Blue dCi 115
  Tänu 260 Nm pöördemomendile ja 6-käigulisele manuaalkäigukastile on see mootor võimalikult lihtne ning pakub piisavalt sõidunaudingut. Ideaalne mootor neile, kes pikemaid sõite harrastavad!
  HÜBRIID
  E-Tech
  Uus Renault Clio E-Tech on hübriidsõiduk, mis ühendab endas Clio mitmekülgsuse ning Renault Z.E. kogemused, pakkudes elektrirežiimis enneolematut sõiduulatust (jõuab müügile aastal 2020).
  Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
  Tutvu teiste sarnaste mudelitega
  Similar models
  Uus Clio E-Tech Hybrid
  Similar models
  Captur
  Similar models
  Zoe E-Tech electric