human first program

14 täiustatud juhiabisüsteemi

Renault Grand Kangoo
14 täiustatud juhiabisüsteemi võimaldavad sul sõita täielikus meelerahus. Ohutusprogrammi Renault human first raames välja töötatud süsteemid muudavad sõitmise rahulikumaks ja ohutumaks.
saadaval ka Renault Grand Kangool
ADAS description
püsikiirusehoidik koos mägipiduri funktsiooniga  Määra maksimaalne sõidukiirus, mis püsib ka laugematel kallakutel.  
sõiduraja hoidmise assistent  Kui kiirustel üle 70 km/h ületada pidevat või katkendlikku joont ilma suunatuld näitamata, korrigeerib see süsteem automaatselt rooli asendit ja keerab auto tagasi oma sõidurajale.  
sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastusfunktsiooniga  Tänu esiklaasi ülaosas paiknevale kaamerale informeerib süsteem sind kehtivast kiirusepiirangust ja hoiatab selle ületamise eest.   
juhi väsimuse tuvastussüsteem  Süsteem hoiatab juhti võimaliku tähelepanu hajumise või unisuse nähtude korral.  
ohutu pikivahe kontrollsüsteem  Auto esiosas paikneva anduri abil arvutab auto reaalajas ohutu pikivahe ja hoiatab juhti armatuurlaual võimaliku kokkupõrkeohu korral.  
haagise vedamise assistent  Süsteem tunneb ära ja korrigeerib vibratsioone, mis tekivad haagise vedamisel teatud sõiduolukordades.  
automaatne kaug- ja lähitulede vahetus  Tänu esiklaasi ülaosas paiknevale kaamerale analüüsib süsteem valgustugevust reaalajas, võttes arvesse valgustust ja teeolusid ning lülitab automaatselt sisse sobivaimad tuled.  
iseparkimissüsteem EASY PARK ASSIST  Sõltumata sellest, kuidas parkida soovid (paralleelselt, diagonaalselt või risti), tuvastab Easy Park Assist automaatselt sobiva parkimiskoha, valib ideaalse sõidutrajektoori ja võtab roolimise üle. Sinu kontrollida on gaasi- ja piduripedaal, mis tagab manöövrite ohutuse.  
tagurduskaamera  Tagurdamisel kuvatakse ekraanile reaalajas pilt koos piirjoontega, mis muudab kõik manöövrid lihtsamaks ja turvalisemaks.  
mäeltstardiassistent  Aitab startida kallakutel, mille tõusunurk on suurem kui 3%. Süsteem lukustab pidurid 2 sekundiks, et saaksid paigalt võtta ilma riskita tagasi veereda.