GRAND KANGOO

Grand Kangoo - Renault
hind alates 28 190 €
ruumi lausa 7
reisijale*
kuni 3750 l
pakiruumi maht**
kuni 265 km
sõiduulatus***
kuni 14
täiustatud juhiabisüsteemi
* saadaval ka 5-kohaline versioon
** sõltuvalt versioonist
*** versioonil E-Tech 100% electric, sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / WLTP kombineeritud tsüklis / 2023

kõikide soovidega kohandatav mugavus

7 istekohta
7 eraldiseisvat istet, piisav põlveruum teises ja kolmandas istmereas ning istmete "amfiteatri" paigutus võimaldavad kõigil reisijatel nautida optimaalset mugavust.
5 istekohta
Viiekohalises paigutuses saad kasutada suuremat pakiruumi mahtu, mis ulatub 840 liitrini. Selle täiesti ümberpaigutatavat salongi saab kohandada vastavalt kõikidele vajadustele: võib suurendada reisijate arvu või teha ruumi suurematele esemetele.
mitmekülgne interjöör
Kõik Renault Grand Kangoo 7- või 5-kohalise versiooni 2. ja 3. rea istmed on eraldiseisvad, liigutatavad, kokkuklapitavad, kallutatavad ja eemaldatavad.
pakiruumi maht kuni 3750 liitrit
Tänu rohketele ümberpaigutusvõimalustele saad suurendada pakiruumi mahtu kuni 3750 liitrini ja kasutada kuni 3,11 meetrist laadimispikkust.

salongi mugavus ja korrashoid

Kõikjal salongis on arvukalt panipaiku, sealhulgas esiistmete seljatoe taskud, 2. istmerea jalaalused panipaigad põrandas ja panipaigad 3. istmereas

vali endale sobiv mootor

E-Tech 100% electric
electric powertrain - Grand Kangoo - Renault
mootor E-Tech 100% electric
Uus täiselektriline Grand Kangoo E-Tech on varustatud 45 kWh liitium-ioon aku, kuni 80 kW alalisvoolu kiirlaadijaga ühilduva 22 kW vahelduvvoolu laadimisseadme ja 90 kW elektrimootoriga, mis tagavad sõiduulatuseks kuni 265 km.
bensiinimootor
TCe 130 FAP
See 1,3-liitrine otsesissepritse turbolaadimisega bensiinimootor on saadaval manuaalkäigukasti või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. Pöördemoment 240 Nm tagab hea dünaamika ja mitmekülgsuse, sealjuures püsib kütusekulu kontrolli all ka siis, kui autos on 7 reisijat.
diiselmootor
blue dCi 95
1,5-liitrine AdBlue® turbodiiselmootor ühendab endas lihtsuse ja sõidunaudingu, mille tagab veelgi suurem pöördemoment 260 Nm.

human first program

14 täiustatud juhiabisüsteemi

adas - Grand Kangoo - Renault
active driver assist
Kiirustel 0 kuni 170 km/h töötav süsteem kontrollib sõidukiirust ja hoiab ohutut pikivahet eesliikuva sõidukiga, hoides samas ka auto oma sõiduraja keskel. Kui eesliikuv sõiduk peatub, jääb auto automaatselt seisma ja hakkab ise uuesti liikuma, kindlustades veelgi suurema mugavuse ja meelerahu.

tehnoloogiad ja ühenduvus

multimeediasüsteem easy link
Sirvi oma lemmik esitlusloendeid, rakendusi ja teenuseid 8-tollisel puuteekraanil, mis võimaldab nutitelefoni ekraani dubleerimist (ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlay'ga™). Leia tänu E-Tech 100% electric tehnoloogiale vaevata lähimad laadimisjaamad ja muuda oma sõidud lihtsamaks sisseehitatud navigatsiooni abil.

Grand Kangoo - Renault
tutvu E-Tech tehnoloogiaga lähemalt
Kangoo E-Tech
avasta enda jaoks Kangoo E-Tech 100% electric