Kangoo Van mootorid

lisainfo mootorite kohta

Meie hooldusprogramm intervalliga 2 aastat või 30 000 km*, hoiab su Kangoo Vani alati suurepärases korras.
DIISEL
Meie uued diiselmootorid vastavad uutele EURO6 FULL normidele. Kütusekulu aitab vähendada öko-sõidurežiim.
Blue dCi 75
Ökonoomne
Taskukohane partner! 6-käigulise manuaalkäigukastiga ühendatud 1,5-liitrine AdBlue® turbomootor pakub väiksemat kütusekulu ja tagab oma 230 Nm pöördemomendiga ka sõidunaudingu.
Blue dCi 95
Tõhus
See 1,5-liitrine AdBlue® turbomootor on ühendatud 6-käigulise manuaalkäigukastiga, ühendades endas töökindluse ja sõidunaudingu, mida pakub 260 Nm pöördemoment. Veelgi suurema kütusesäästu ja veelgi madalamate CO2 heitkoguste saavutamiseks on saadaval versioon Ecoleader kiirusepiiranguga 110 km/h.
Blue dCi 115
Mitmekülgne
1,5-liitrine AdBlue® turbomootor on praegu saadaval 6-käigulise manuaalkäigukastiga ning tulevikus ka 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. See pakub suurt võimsust, sõidunaudingut, pöördemomenti 270 Nm ning samaaegselt ka väiksemat kütusekulu. See on kohandatud raskemate kaupade või raske haagise veoks ning vastab ettevõtete kõrgendatud nõudmistele.
* sõltuvalt sellest, kumb varem kätte jõuab.
BENSIIN
Uus bensiinimootorite põlvkond, mis on lihtsad ja tõhusad ning madalamate hoolduskuludega.
TCe 100 FAP
Säästlik
6-käigulise manuaalkäigukastiga ühendatud 1,3-liitrine otsesissepritse turbomootor pakub 200 Nm pöördemomenti ja optimaalseid sõidutingimusi. Vähenda kütusekulu ja CO2 heitkoguseid tänu tahmaosakeste filtrile ja NOx vähendussüsteemile.
TCe 130 FAP
Ideaalselt mitmekülgne
Saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti ja tulevikus ka 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. Seda 1,3-liitrist turbomootorit koos tahmaosakeste filtri ja NOx vähendussüsteemiga, iseloomustab pöördemoment 240 Nm. See pakub dünaamikat, mitmekülgsust ja samal aja ka väiksemat kütusekulu. Veelgi suurema kütusesäästu ja veelgi madalamate CO2heitkoguste saavutamiseks on saadaval versioon Ecoleader kiirusepiiranguga 110 km/h.
tutvu uue Kangoo vaniga lähemalt