Uus Kangoo Van

Kangoo Van
vaid alates 19 000 €

UUENDUSLIK TARBESÕIDUK

Kas sinu töö sisaldab palju linnas liikumist? Kangoo Van pakub lahendust Open Sesame by Renault, mida oled kaua oodanud. Täisplekist vahesein või kokkuklapitav võrevahesein on töökindlad lahendused sinu igapäevaste tööülesannete täitmiseks. 3,3 m3 kuni 3,9 m3 mahuga kaubaruum muudab kauba või varustuse laadimise lihtsaks. Kitsastel linnatänavatel töötamisel on asendamatuks abiks Open Sesame by Renault funktsioon, mis tagab sulle parema ligipääsu kaubaruumile ka auto küljelt.

VAATA GALERIID


varustus

ETTEVÕTJATELE LOODUD TEHNOLOOGIA

Open Sesame by Renault Kangoo Van

Open Sesame by Renault

Linnas töötades tuleb tihti ette, et kaubaruumile pole tagauste kaudu sugugi lihtne ligi pääseda. Suurima külgmise ukseavaga (1,45 m) Kangoo Van kindlustab vaevata ligipääsu kaubaruumile igas olukorras. Pole midagi lihtsamat!
Driver-assistance systems for Kangoo Van

11 juhiabisüsteemi

Linnasüdames või pikematel maanteedel Kangoo Vaniga sõites hoolitsevad sinu turvalisuse eest hädapidurdusassistent ja sõiduraja hoidmise assistent. Auto taga toimuvat saad jälgida Rear View Assist kaamera abil, mis asendab salongi tahavaatepeeglit. Sõida ohutult, kasutades Kangoo Vani juhiabisüsteeme.
Kangoo Van EASY LINK multimedia system

multimeediasüsteem EASY LINK

Muuda oma sõidustiil kaasaegseks ja isikupäraseks. Ühenda oma nutitelefon ja juhi võrguteenuseid ja -rakendusi Android Auto ja Apple Carplayga ühilduva multimeediasüsteemi EASY LINK 8" ekraanil.

lahendused kõigile valdkondadele

ERINEVAD ÜMBEREHITUSVÕIMALUSED, MIS VASTAVAD INDIVIDUAALSETELE VAJADUSTELE

KAUBAVEDU

KAUBAVEDU


Kuller, tänavatoidu pakkuja või kiiresti riknevate kaupade vedaja? Tuvu lähemalt meie erilahendustega:
  • Isotermiline või külmkamber
  • Food truck, auto ürituste korraldamiseks
  • Pakivedu

EHITUS - TEHNILINE HOOLDUS

Ehitus - viimistlustööd, tehnilised teenused


Käsitöölised või tee-ehitusettevõtted, ehitus- ja viimistlusfirmad, maastikukujundajad või teenusepakkujad? Meil on lahendused teile kõigile!

  • Autotöökoda

TUTVU UUE KANGOO VANIGA LÄHEMALT