KANGOO VAN

Kangoo Van
hind alates 22 890 €
Uuenduslik tarbesõiduk
Kas sinu töö sisaldab palju linnas liikumist? Kangoo Van pakub lahendust Open Sesame by Renault, mida oled kaua oodanud. Täisplekist vahesein või kokkuklapitav võrevahesein on töökindlad lahendused sinu igapäevaste tööülesannete täitmiseks. 3,3 m3 kuni 3,9 m3 mahuga kaubaruum muudab kauba või varustuse laadimise lihtsaks. Kitsastel linnatänavatel töötamisel on asendamatuks abiks Open Sesame by Renault funktsioon, mis tagab sulle parema ligipääsu kaubaruumile ka auto küljelt.
vaata galeriid

varustus

ettevõtjatele loodud tehnoloogia

Open Sesame by Renault Kangoo Van
Open Sesame by Renault
Linnas töötades tuleb tihti ette, et kaubaruumile pole tagauste kaudu sugugi lihtne ligi pääseda. Suurima külgmise ukseavaga (1,45 m) Kangoo Van kindlustab vaevata ligipääsu kaubaruumile igas olukorras. Pole midagi lihtsamat!
Kangoo Van
11 juhiabisüsteemi
Linnasüdames või pikematel maanteedel Kangoo Vaniga sõites hoolitsevad sinu turvalisuse eest hädapidurdusassistent ja sõiduraja hoidmise assistent. Auto taga toimuvat saad jälgida Rear View Assist kaamera abil, mis asendab salongi tahavaatepeeglit. Sõida ohutult, kasutades Kangoo Vani juhiabisüsteeme.
Kangoo Van EASY LINK
multimeediasüsteem EASY LINK
Muuda oma sõidustiil kaasaegseks ja isikupäraseks. Ühenda oma nutitelefon ja juhi võrguteenuseid ja -rakendusi Android Auto ja Apple Carplayga ühilduva multimeediasüsteemi EASY LINK 8" ekraanil.

lahendused kõigile valdkondadele

erinevad ümberehitusvõimalused, mis vastavad individuaalsetele vajadustele

KAUBAVEDU
kaubavedu
Kuller, tänavatoidu pakkuja või kiiresti riknevate kaupade vedaja? Tuvu lähemalt meie erilahendustega:
  • Isotermiline või külmkamber
  • Food truck, auto ürituste korraldamiseks
  • Pakivedu
EHITUS - TEHNILINE HOOLDUS
Ehitus - viimistlustööd, tehnilised teenused
Käsitöölised või tee-ehitusettevõtted, ehitus- ja viimistlusfirmad, maastikukujundajad või teenusepakkujad? Meil on lahendused teile kõigile!
  • Autotöökoda
tutvu uue Kangoo vaniga lähemalt