milliseid kogemusi on oodata hübriidautoga sõitmisel?

E-Tech tehnoloogial on mitmeid eeliseid, mis tuginevad meie kogemustel elektriautode arendamise vallas. Tutvu lähemalt hübriidautoga sõitmisega.

hübriidautoga sõitmise eelised

Elektriauto vaieldamatud eelised
Tänu elektrilises režiimis käivitusele ja energia taastootmist optimeerivale tehnoloogiale on Renault hübriidsõidukid loodud sõitma võimalikult pikki vahemaid täiselektrilises režiimis, ilma mootorimüra tekitamata.   

E-Tech tehnoloogia tagab jõulise kiirenduse ja sujuvad manöövrid, et muuta kogu sõit võimalikult mugavaks.   

Sujuva käiguvahetuse ja erinevate sõidurežiimidega Multi-mode automaatkäigukast võimaldab juhil kogu oma tähelepanu teel toimuvale suunata.

kas hübriidautos on võimalik elektrilise ja bensiinirežiimi vahel valida?

Intelligentne ümberlülitus
Ümberlülitus hübriidrežiimist täiselektrilisse režiimi on võimalik ühe nupuvajutusega eeldusel, et aku täituvus on piisav.

Hübriidsõiduki automaatkäigukast juhib nii käiguvahetust kui ka ümberlülitust hübriid- ja täiselektrilise režiimi vahel, võttes arvesse kahte näitajat - surve gaasipedaalile ja aku täituvuse tase.

Käivitusel ja liikuma hakkamisel alustab auto mootor automaatselt tööd täiselektrilises režiimis, samuti sõidukiirusel 70 kuni 130 km/h. Kui tekib vajadus suurema võimsuse järele, või pole aku täituvus piisav, rakendab sõiduk tööle sisepõlemismootori.

millisteks sõitudeks hübriidauto kõige paremini sobib?

kas hübriidauto sobib linnas liiklemiseks?
Loomulikult. Linn on hübriidauto jaoks kõige optimaalsem keskkond ja linna liiklusolud soosivad just sellist tüüpi sõidukite kasutamist. Kuni 80% linnasõitudest on võimalik teha täiselektrilises režiimis.  
kas hübriidautoga on võimalik läbida pikki vahemaid?
Kahtlemata. Võrreldes tavalise sisepõlemismootoriga autoga, mis arvutab sõiduulatust paagis oleva kütusekoguse põhjal, võimaldab hübriidauto läbida veelgi pikemaid vahemaid. Sõidu ajal kasutab hübriidauto nii sisepõlemis- kui elektrimootorit ja seda käitavat veoakut, mida laetakse pidurdamisel ja aeglustusel tekkiva kineetilise energia abil.
kas hübriidauto sobib pikemateks maanteesõitudeks?
Jah, hübriidautoga saab vabalt ka maanteel liigelda. 

Automaatne ümberlülitus erinevate sõidurežiimide vahel pakub erakordset sõidukogemust. Kasuta kõiki hübriidtehnoloogia eeliseid, nagu pikem sõiduulatus ja jõuline kiirendus, mille tagavad elektrimootori ja sisepõlemismootori omavaheline koostöö. 

Kui aku tühjeneb, aitab sisepõlemismootor autol muretult teekonda jätkata.

tutvu meie E-Tech tehnoloogiaga