E-Tech - hübriidtehnoloogia kõigile

E-Tech tehnoloogia põhineb meie aastatepikkusel elektriautode arendamise kogemusel ning ka Vormel-1st pärinevatel tehnilistel lahendustel.

E-Tech - avasta enda jaoks Renault' hübriidajam

Renault E-Tech

Koge elevust ja rahulolu, mida pakub Renault' hübriidautoga sõitmine.

Renault E-Tech hübriid vaimustab esimesest hetkest kui see täiselektrilises režiimis käivitub. Dünaamiline kiirendus ja kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis. Multi-mode automaatkäigukast ning automaatne laadimine liikumisel ja pidurdusel kindlustavad sujuva sõidu ja maksimaalse mugavuse.
Renault E-Tech

Vähenda kütusekulu 40% võrra

Säästa sisepõlemismootoriga autoga võrreldes linnasõidul kütusekulult kuni 40%. Sõida meie E-Tech hübriidiga veelgi kauem täiselektrilises režiimis tänu elektriautodel kasutatavale tehnoloogiale, mis pidurdamisel energiat taastoodab. Kasuta ära hübriid eelised energia taastootmiseks aeglustusel ja pidurdusel ning säästa sellega kütust!
Renault E-Tech

Tutvu meie enimmüüdud mudelite hübriidversioonidega

Avasta enda jaoks Renault' hübriid - kompromissitu hübriidajam, mis on nüüd saadaval meie enimmüüdud mudelitel. Naudi sõidurõõmu, kaasaegset disaini ja elektrimootori hääletut töötamist, mida Renault' populaarseimad mudelid nüüd pakuvad.

Renault E-Tech Drive elektromobiilsuse testide tulemused

Vaata kui säästlikud ja keskkonnasõbralikud on Renault' hübriidid ja pistikhübriidid!

E-Tech HYBRID tehnoloogia

Renault' hübriid - elektri- ja bensiinimootori ideaalne koostöö
E-Tech on Renault' innovaatiline hübriidtehnoloogia, mida kaitseb 150 patenti. See tugineb meie enam kui kümne aasta pikkusele elektriautode arendamise kogemusele ning ka koostööle Renault F1-ga.

E-Tech hübriidajam koosneb sisepõlemismootorist, 2 elektrimootorist ja veoakust. Tänu Multi-mode automaatkäigukastile ja intelligentsele energia juhtmoodulile säästavad meie hübriidautod tõhusalt kütust, tagades samaaegselt dünaamilise ja sujuva sõidukogemuse. Sõida veelgi rohkem kilomeetreid täiselektrilises režiimis!

tutvu hübriidajamitega lähemalt

Leia vastused Renault' hübriidtehnoloogiat puudutavatele küsimustele.