Sõidunauding pistikhübriidautoga

Avasta enda jaoks elektriline sõidunauding, mida pakub Renault E-Tech Plug-in hübriidauto

Mis vahe on hübriidautoga ja pistikhübriidautoga sõitmisel?

Sõida nagu elektriautoga!

E-Tech tehnoloogiaga hübriidautosid ja pistikhübriidautosid eristab aku mahtuvus ja laadimisviis. Pistikhübriidil on 9,8 kWh aku ja hübriidil 1,2 kWh aku. Pistikhübriidi suurem aku võimaldab salvestada rohkem energiat ning seeläbi sõita pikemalt täiselektrilises režiimis. Seda akut saab laadida ka vooluvõrgust, samas kui hübriidsõiduki akut laetakse ainult aeglustusel, pidurdusel ja sõidu ajal.

Kas pistikhübriidiga saab läbida pikki vahemaid?

Suurem sõiduulatus
E-Tech Plug-in hübriidautod pakuvad pikemat sõiduulatust täiselektrilises režiimis ning ka mugavust ja meelerahu pikematel teekondadel.

See on võimalik tänu E-Tech tehnoloogiale, mis ühendab kaks elektrimootorit, veoaku ja sisepõlemismootori.

9,8 kWh mahuga pistikhübriidi aku tagab kuni 65 km sõiduulatuse linnas ja 50 km kombineeritud tsüklis* täiselektrilises režiimis, kuid tänu sisepõlemismootorile võid läbida ka palju pikemaid vahemaid.

* WLTP tsüklis; täiselektrilises režiimis on maksimumkiirus piiratud 135 km/h.  

kas pistikhübriidiga saab sõita ilma bensiinita?

Vaatamata sellele, et auto käivitub täiselektrilises režiimis, ei saa hübriidautoga ilma bensiinita sõita. Sisepõlemismootori varustatus bensiiniga on vajalik, et auto normaalselt toimiks.

millised sõidurežiimid on pistikhübriidil saadaval?

Tänu kahele elektrimootorile ja sisepõlemismootorile pakuvad pistikhübriidid võimalust sõita täiselektrilises ja hübriidrežiimis.

Käivitus toimub alati elektrilises režiimis ning auto üleminek hübriidrežiimi sõltub teeoludest. Ümberlülitus täiselektrilisse režiimi on võimalik igal ajal, vajutades nuppu EV.

kui sujuv on sõit pistikhübriidautoga?

E-Tech tehnoloogia on Renault' inseneride poolt välja töötatud ja patenteeritud. See tugineb meie elektriautode tootmise kogemusele. Kombinatsioon uue põlvkonna 1,6-liitrisest bensiinimootorist, kahest elektrimootorist ja innovaatilisest sidurita Multi-mode käigukastist, mis käiguvahetust optimeerib, võimaldab tõsta energiakasutuse tõhusust ning pakkuda sujuvamat ja paindlikumat sõidukogemust.

Tutvu E-Tech Plug-In tehnoloogiaga