Renault Arkana

dünaamilised TCe ja E-Tech hybrid mootorid ning läbimõeldud pardatehnoloogiad muudavad iga su sõidu Renault ArkanaGA unustamatuks

hübriidmootor on saadaval kõigil varustustasemetel

Arkana
E-Tech hybrid - mitmekülgne hübriidajam, mis ei nõua eraldi laadimist
Uue Renault Arkana täishübriidajam on identne sellega, mis on juba kasutusel Renault Clio E-Tech full hybrid. See võimaldab sul paigalt startida täiselektrilises režiimis ja pakub tänu dünaamilisele ja kohesele kiirendusele tõelist sõidunaudingut kõigis olukordades. Seda eristab suur energiatõhusus, uuenduslik mitmerežiimne käigukast ning efektiivne pidurisüsteem, mis võimaldab energiat taastoota ning automaatselt kiiresti akut laadida. Kuni 80% linnasõitudest on võimalik läbida täiselektrilises režiimis ning kütusekulu ei ületa 5,1 l/100 km.
Arkana
Mootorid TCe 140 ja TCe 160: paindlikkus ja tõhusus
Turboga bensiinimootor on Uuel Renault ArkanaL saadaval kõigil varustustasemetel. 1,3 TCe. See säästlik ja tõhus mootor on saadaval võimsusega 140 hj ja 160 hj ning on varustatud mikrohübriid tehnoloogiaga. Tänu starteri funktsiooniga generaatori kasutamisele, mis on ühendatud kõrvalistme all asuva 12-voldise liitiumioonakuga, kindlustab see süsteem sujuvama Stop & Start funktsiooni töö mootori madalamatel pööretel. 12-voldine süsteem toetab mootorit ka kõige energiamahukamatel töölõikudel paigaltvõtul ja kiirendusel, mis aitab vähendada kütusekulu ja CO2 heitmeid ning tagab samaaegselt sujuva liikuma hakkamise ja suure sõidumugavuse.
Arkana
Automaatkäigukasti mugavus
Uuel Renault ArkanaL on valikus kaks uuenduslikku käigukasti - topeltsiduriga 7-käiguline EDC-käigukast Tce mootoritele ja sidurita 15-käiguline mitmerežiimne käigukast E-Tech hybrid versioonile. Mõlemat käigukasti iseloomustab sujuv ja märkamatu käiguvahetus ning suurepärane sõidumugavus. Need edastavad ratastele võimsuse ja kogu dünaamika, tagades seejuures optimaalse kütusekulu ja CO2 heitkoguse.

Uue Renault Arkana varustus

Arkana
E-Shifter käigukang
Sarnaselt Uuele Espace'LE ja kõrgemal varustustasemel CapturILE, on ka E-Tech hybrid versioon varustatud elektroonilise E-Shifter käigukangiga, mis ei kasuta mehaanilisi hoobasid.
See lahendus tagab ergonoomika mõttes optimaalse käigukangi asukoha auto salongis ja kindlustab maksimaalse sõidunaudingu.
Arkana
Mitmekülgne ja tehnoloogiline interjöör
Uue Renault Arkana salongis asub keskkonsoolil suur panipaik koos induktsionlaadijaga (Qi standard) ja kaks USB-liidest mobiilsete seadmete laadimiseks. Keskkonsooli küljel on tasku, kuhu saab panna sülearvuti, telefoni või tahvelarvuti ning tagapool on veel kaks USB-liidest taga istuvatele reisijatele. Lisaks on keskmise käetoe all sobilik panipaik võtmetele, prillidele või rahakotile ning uksepaneelidel kohad veepudelile.
Arkana
Mugavus ja turvalisus
Meie insenerid on kandnud hoolt selle eest, et Uues Renault ArkanaS tunneks iga reisija end mugavalt ja turvaliselt. Tänu kaasaegsetele juhiabisüsteemidele nagu Easy Pilot, parkimiskohalt välja tagurdamise assistent ning jalakäijate ja jalgratturite tuvastusfunktsiooniga hädapidurdussüsteem, võivad mitte ainult juht, vaid ka kõik teised autos viibijad end mugavalt ja turvaliselt tunda.
Arkana
EASY PILOT - ummiku- ja kiirteeassistent
EASY PILOT - see on Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidik, mis töötab kiirustel 0-160 km/h ning sõiduraja hoidmise assistent. Süsteem hoiab eesliikuva sõidukiga turvalist pikivahet ning sinu auto kindlalt sõiduraja keskel.
See on eriti tõhus tihedas liikluses, tagades automaatse peatumise ja paigaltvõtu 3 sekundi jooksul, ilma et juht sekkuma peaks.
Arkana
MULTI-SENSE - sinu Renault Arkana isikupärased seadistused
Tänu MULTI-SENSE süsteemile saab juht isikupärastada sõidukogemuse oma autoga. Eelseadistatud MULTI-SENSE režiimid ei võimalda mitte ainult muuta mootori ja roolivõimendi seadistust vastavalt oma eelistustele, vaid kohandada ka salongi meeleoluvalgustust ja armatuurlaua ekraanide seadistust.
MULTI-SENSE süsteem pakub sulle mitu autot ühes. Eco režiimis ökonoomne ja keskkonnasõbralik, isikupärane režiimis MySense ja sportlik režiimis Sport. Kõik sõltub sinu meeleolust.
Arkana
360° kaamera
Tagurduskaamerale saab lisada kolmest kaamerast koosneva süsteemi, mis tagab 360° panoraamvaate ning kuvab kõik autot ümbritsevad takistused korraga ekraanile. 360° kaamerat on väga lihtne kasutada - see käivitub automaatselt, kui tagurduskäik sisse lülitada. Süsteem näitab kahte pilti: vaade ette või taha, sõltuvalt sellest, milline käik on sisse lülitatud ning valik, kas 360° vaade või lähiplaan kaasreisija-poolsest kaamerast. Suure linnamaasturi parkimine ei saa enam lihtsam olla!