Renault Arkana

revolutsiooniline hübriidmootoriga linnamaastur


kaasaegne kerekuju

Arkana
Dünaamiline linnamaastur
Arkana - hübriidstiili ikoon. Kõrge kliirens (190 mm), kroomitud elementidega kere vööosa tõusev joon ja kaitseliistudega massiivsed rattakoopad sobivad ideaalselt sportliku linnamaasturi stiiliga. Langeva katusejoonega väljendusrikas kupee-krossoveri siluett, mida toetavad ilmekad kerejooned - Arkana ühendab endas suurepäraselt jõu ja tundlikkuse ning praktilisuse ja stiili.
Arkana
Auto esiosa
Keskel asuva ruumilise logoga esivõre lisab Uue Renault Arkana välimusele elegantsust ja modernsust ning seda täiendavad kroomitud elemendid muudavad auto ilme meeldejäävaks ja originaalseks. Dünaamilist stiili peegeldavad ka eesmise kaitseraua tugevalt vormitud jooned ning põhjakaitsed kindlustavad sõitmisel täiendava enesekindluse.
Arkana
Profiili siluett
Külgmised kerejooned on selle mudeli kõige eristuvamaks tunnuseks. Ainulaadne kombinatsioon elegantsusest, sportlikkusest ja dünaamikast teeb Uue Arkana silmapilguga äratuntavaks. Uus mudel on varustatud suurte velgedega (17" või 18"), selle pikkus on 4 568 mm, kõrgus 1 571 mm ning teljevahe 2 720 mm. Need proportsioonid ja ideaalselt voolavad kerejooned loovad sujuva silueti, mis peegeldab sõiduki sportlikku stiili. Selle klassi rõhutavad ka kroomitud külgmised kaitseliistud ja embleemid esitiibadel.

versioon R.S. Line

Arkana
Versioon R.S. Line
Arkana on neljas mudel Renault' mudelivalikus peale Clio, CAPTURI ja Megane'I, mis on saadaval versioonis R.S. Line. Auto sportlik stiil on inspireeritud ikoonilisest Megane R.S.-ist ja peegeldab Renault Spordi DNA-d. Säravat iseloomu toetavad tumedates toonides interjöör, kere läikivmustad kujunduselemendid ja F1-liist, mis on inspireeritud Vormel 1 esisplitterist.
Arkana
R.S. Line varustus
R.S. Line versiooni salongis on iga kujunduselement pilkupüüdev. Süsiniku stiilis eriline viimistlus armatuurlaual ja ustel ning punane inkrusteeritud liist armatuurlaua ülaosas. Nahaga kaetud roolil ja nahaga kombineeritud Alcantara polstril on elegantsed ja sportlikud punased õmblused, mis kaunistavad ka uksepaneele. Peen punane joon läbib ka turvavöid ning viimistluse muudavad täiuslikuks alumiiniumpedaalid ja R.S. embleemid.

sisekujundus
Renault Arkana avaldab muljet oma kaasaegse ja mugava interjööriga, mis kindlustab kõigile reisijatele optimaalse heaolu.
Arkana
Näidikutepaneel
Uue Renault Arkana kokpit tõmbab tähelepanu elegantse disainiga, harmoneerub auto kerestiiliga ja selle kaasaegse ergonoomikaga. Easy Link süsteemi suur 9,3" puuteekraan ja 10,25" näidikutepaneel võimaldavad kõiki sõiduki süsteeme intuitiivselt kasutada ning kvaliteetne polster on pehme ja käele mõnus katsuda.
Arkana
Mugav ja ruumikas interjöör
Kõrge isteasend kindlustab juhile mugavuse ja ergonoomika ning ka turvatunde. Taga istuvate reisijate mugavuse eest hoolitsevad keskkonsoolil asuvad ventilatsiooniavad. Uue Arkana erakordselt ruumikas salong tagab sõidumugavuse kõigile reisijatele. Suurem tagaistme seljatoe kalle, põlveruum 211 mm ning jalaruum 305 mm on muljetavaldavad näitajad selles segmendis.
Arkana
Polster
Uue disainiga polstrid pakuvad Uue Renault Arkana interjöörile mitmekülgseid valikuid. Zen varustustasemel on interjööris kasutatud tekstiilpolstrit, Intens versioonil ökonahast elementidega tekstiilpolstrit või lisavarustusena kontrastsete detailidega elegantset nahkpolstrit. Versioon R.S. Line on omakorda varustatud sportlike punaste detailide ja nahast elementidega kombineeritud Alcantara polstriga.
Arkana
Mahukas pakiruum
Asjade transpordiks on Uuel Renault ArkanaL pakkuda hästi mahukas pakiruum (513 liitrit Tce mootoriga versioonil ja 438 liitrit E-Tech hübriidil). Pakiruumi põrandat saab vastavalt vajadusele paigutada madalamasse asendisse, et ruumikust suurendada, või kõrgemasse, et raskemaid esemeid oleks lihtsam laadida. Selles asendis moodustub 1/3-2/3 süsteemis tagaistmete seljatugede kokkuklappimise korral täiesti sile põrand.