MEIE LISAVARUSTUS

Soovid muuta oma Renault' ainulaadseks? Kaitsedetailid või isikupärastamise elemendid, pakiruumi optimeerimislahendused, multimeediavarustus… Meie lahenduste abil saad muuta oma Renault' oma soovidele vastavaks.

MUUDA OMA RENAULT ISIKUPÄRASEKS

Tutvu lähemalt lisavarustusega, mida me sinu autole pakume.

MEIE LISAVARUSTUS SÕIDUAUTODELE

Nauding, praktilisus, mugavus… Vali lisavarustus, mis on loodud sinu Renault'le ja sulle.
ISIKUPÄRASTAMINE
loo oma isikupärane stiil
Valuveljed, küljepeeglite korpused, kleebised, lävepakuliistud, salongi kujunduselemendid. Pakume sulle laia valikut erinevat lisavarustust.
MUGAVUS JA MULTIMEEDIA
Reisi mugavalt
Muuda meie salongi korrastussüsteemidega oma Renault' veelgi mugavamaks: võrgud, võred ja jagajad. Ja kui soovid, et su auto interjöör näeks alati välja nagu uus, kasuta meie pakutavaid katteid ja põrandamatte.
Meie multimeediasüsteemide lahendused
Loo kaasaskantava DVD-ekraani abil oma Renault'sse multimeedia salong või tunne end kui kontserdil Focal 8.1 helisüsteemi abil.

MEIE LISAVARUSTUS ÄRIKLIENTIDELE

Muuda oma äripartner veelgi praktilisemaks ja tõhusamaks. Meie Renault' lisavarustuse valik vastab sinu äri vajadustele.
accessories
Tõsta oma töö efektiivsust
Riidepuud, käetoed, ohutussüsteemid ja pakiruumi optimeerimislahendused, vabakäe-võtmekaardid või telefonivarustus… Meie lisavarustus muudab äri tegemise lihtsamaks.
accessories
Vali tarbesõidukitele lisavarustus, mis vastab sinu vajadustele.
Veokonksud, transpordisüsteemid, ohutussüsteemid või erivarustus… Töötasime välja rea lisavarustust, mis muudavad su Renault KANGOO, EXPRESSI, TRAFICU või MASTERI täielikult sinu äri vajadustele vastavaks.
MUUDA KOOS RENAULT'GA OMA ELU LIHTSAMAKS

kuidas saame sind veel aidata?

SINU RENAULT JA SINA KA…

accessories
Renault' teenindus
Renault Boutique Lifestyle
accessories
Renault' teenindus
meie Renault' teenindusvõrk
Veebilehel esitletavad mudelite ja lisavarustuse pildid on illustratiivsed. Värvid ja mõned välised või sisemised elemendid võivad tegelikest erineda. Tehnilised andmed, varustus, hinnad ja sõidukite omadused, aga ka varuosade ja lisavarustuse hinnad ja teeninduse hinnad võivad muutua ja uueneda. Veebilehel esitatud info ei kujuta endast pakkumist või selle osa või üleskutset läbirääkimisteks. Sõidukite, varuosade ja lisavarustuse täpsemad omadused, spetsifikatsioonid ja hinnad, aga ka tarneaeg ja tarneviis lepitakse kokku autoriseeritud esindusega sõlmitava lepingu raames.