Teenindus ja varuosad

Renault' lisavarustus

Muuda oma auto isikupäraseks

Soovid oma Renault'le iseloomulikku ja unikaalset välimust? Kaitseliistud või disainielemendid, pakiruumi optimeerimine ja multimeediavarustus - Renault lahendused vastavad sinu vajadustele ning muudavad sõitmise meeldivaks ja muretuks.

Maksimaalne sõidurõõm

On Renault ja on sinu Renault. Vali lisavarustus vastavalt oma isiklikele soovidele ja vajadustele. Muuda oma auto unikaalseks ja täida oma unistused!

Loo oma stiil

Valuveljed, küljepeeglite korpused, kleebised, iluliistud, salongi kujunduselemendid - sinu fantaasia on ainsaks piiriks su auto isikupärastamisel.

Ratasel multimeedia-lounge

Loo oma Renault'sse tõeline multimeediasalong koos kaasaskantavate DVD-ekraanide ja 8.1 Focal audiosüsteemiga, millega tunned end alati kui kontsertsaalis. Nüüdsest on iga teekond unikaalne.

Muuda oma igapäevaelu lihtsamaks

See on nii praktiline!

Renault' lisavarustus ühendab endas enneolematu funktsionaalsuse ja ohutuse ning kasutusmugavuse ja unikaalse disaini. Sa saad kõik, mida vajad !

Vea veel rohkem ja paremini!

Nädalalõpu väljasõit jalgratastega, kolimine, puhkusereis - on nii palju olukordi, mil sa oma Renault's rohkem ruumi vajad. Katuseraamid, jalgrattakandurid, veokonks… Renault' lisavarustus võimaldab sul reisida nii nagu vajad või soovid.

Igapäevane mugavus

Salongi lisavarustus muudab su Renault' veelgi funktsionaalsemaks - kaubakinnitusvõrgud ning pakiruumi jaoturid aitavad pinda optimaalselt ära kasutada. Kui aga soovid, et su auto salong näeks alati välja nagu uus, tee tutvust meie põrandamattide valikuga.

Sõida turvaliselt

Tunne end rahulikult - et kaitsta sinu Renault'd murdvaraste eest, pakume sisseehitatud alarmsüsteemi. Ning, et võiksid end ka rasketes talvistes teeoludes turvaliselt tunda, on meie valikus lumeketid, mis tagavad suurepärase haarduvuse ka kõige libedamal pinnasel.