hooldus ja remont

Renault' lisavarustus

Muuda oma auto isikupäraseks.
Anna oma Renault'le kordumatu välimus. Lisavarustus ja aksessuaarid, ohutus, pakiruumi optimeerimine, multimeedia… Meie lahendused vastavad sinu soovidele. On aeg uuteks avastusteks.

Teadmise jõud

On Renault ja on sinu Renault. Vali lisavarustus oma äranägemise järgi. Näita oma isikupära ja muuda oma auto unikaalseks!
Renault accessories

Loo oma stiil

Valuveljed, küljepeeglite korpused, lävepakuliistud, isikupärased kujunduselemendid ja muu varustus… Piire seab vaid kujutlusvõime.
Renault accessories

Salong ja multimeediasüsteemid

Muuda oma Renault' tõeliseks multimeediasalongiks. Kaasaskantava DVD-ekraani ja 8.1 Focal helisüsteemiga muutuvad kõik sõidud unustamatuks.

Meie lisavarustuse valik pakub su soovidele igapäevast lahendust.

Renault accessories

Praktilisus

Renault lisavarustus ühendab omavahel erakordse funktsionaalsuse, maksimaalse ohutuse, kasutusmugavuse ja ainulaadsed disainilahendused.
Renault accessories

Veel suurem ja parem

Lähed rattasõidule, loodusesse või puhkusele? On palju olukordi, kus vajad täiendavat pagasiruumi või funktsionaalseid lahendusi. Katuseraamid, jalgrattahoidik, pakiruumi kaubakinnitusvõrgud… Renault' lisavarustus muudab iga sõidu meeldejäävaks.
Renault accessories

Mugavus igas päevas

Salongi lisavarustus aitab su Renault' veelgi funktsionaalsemaks muuta: pakiruumi kaubakinnitusvõrgud ja põhjamatid ning ruumi optimeeriv jaotussüsteem. Ja selleks, et auto põrandakate näeks välja nagu uus, kasuta originaal-põrandamatte.
Renault accessories

Sõida turvaliselt

Sisseehitatud alarmsüsteem kaitseb sinu Renault'd ja tagab meelerahu. Võta talvel, kui teeolud on raskemaks muutunud, kasutusele lumeketid, mis tagavad haardumise teekattega kõikides tingimustes.