automark Renault

Kirg autode loomise vastu on see, mis meid igapäevaselt inspireerib ja motiveerib. Me pingutame maksimaalselt, et toota sõidukeid, mis sinu vajadustele vastaks ja võimaldaks sul kirega elada.
elu täis kirge

mis meid eristab?

Prantsuse disain
Prantsuse disain
Meeleline ja soe stiil nii sees kui väljas … ning uuenduslikud kontseptsioonid, mis autonduse turul trende loovad. See on see, mida me prantsuse disainiks nimetame,
Easy Life
Easy Life
See on meie lubadus pakkuda täielikku tuge, vastata sinu vajadustele ja lihtsustada su igapäevaseid toimetusi selleks, et saaksid oma elu rohkem nautida.
R.S.
R.S.
Autospordil on meie ajaloos keskne osa. Vormel 1-st™ kuni Renault Sport Series'ni kannustab meid kirglik armastus konkurentsi vastu.

Meie ainulaadsed võidud on meie teadmiste ja oskuste tulemus. Lisaks kogemustele kogu maailma võidusõiduradadel, on meie eesmärk pakkuda parimaid R.S. tehnoloogiaid läbi meie sportautode valiku.
ELEKTRIAUTOD
Renault' elektriautod
Elektriautonduse pioneeri ja turuliidrina on meie peamine ülesanne muuta oma tootevaliku, lahenduste ja kohandatud teenuste abil täiselektriliste sõidukite igapäevane kasutamine lihtsamaks ja kättesaadavamaks.

Stressivaba, heitmevaba ning lihtsalt juhitav ja laetav - meie mudelivalik nii era- kui äriklientidele, peab vastama nende igapäevastele vajadustele, ning vastama samaaegselt tänastele ja homsetele keskkonnaalastele väljakutsetele.
INITIALE PARIS
Initiale Paris
INITIALE PARIS võimaldab sul nautida parimat prantsuse disaini. Ülimalt omanäoline disain, peened materjalid, kvaliteetne helisüsteem ja mudelipõhine MULTI-SENSE süsteem. INITIALE PARIS meie teadmiste parim väljendus, tuues endaga kaasa kogemuse, mis inspireerib su meeli iga päev.
  
RENAULT PRO+
Renault Pro+
Renault Pro+ on äriklientidele suunatud tarbesõidukite mudelivalik, teenused ja teenindusvõrk.

Meie ambitsioonid? Muuta su igapäevane elu lihtsamaks, pakkudes sinu elukutse vajadustele kõige paremini sobivaid lahendusi ja tõsta sellega su äri efektiivsust.

MULTI-SENSE
MULTI-SENSE
Aktiveeri MULTI-SENSE sisseehitatud R-LINK 2 puuteekraanil ja seadista selle kaudu kõiki autosse paigaldatud juhiabisüsteeme.
4CONTROL
4CONTROL
Kontrollige auto liikumistrajektoori igas olukorras, tänu ainulaadsele 4CONTROL-tehnoloogiale, mis tagab ainulaadse sõidukogemuse.

kvaliteet - meie igapäevane pühendumus

KVALITEET - MEIE IGAPÄEVANE PÜHENDUMUS
KVALITEET

Juba üle 120 aasta oleme teid iga päev teie reisidel saatnud. Usaldus, mille olete meile andnud, on meie arengu alus.

Oleme disainistuudiost kuni autosalongi ja hooldustöökojani pühendunud tagama, et kõik meie autod vastaksid kvaliteedi- ja vastupidavusnõuetele. Sinu sõidunauding on meie prioriteet.

tutvu meie sõidukite mudelivalikuga

TUTVU MEIE SÕIDUKITE MUDELIVALIKUGA RENAULT
Edasi
Meie mudelivalik