Uus CAPTUR

Atleetliku siluetiga maastur

SISEKUJUNDUS

Revolutsioon

Kõrgtehnoloogiline kokpit koos juhi poole suunatud 9,3" puutetundliku multimeediaekraaniga, 10,25" ekraaniga näidikuteplokk, uus hõljuv keskkonsool koos E-shifter käigukangiga… Avasta enda jaoks unikaalse disainiga tehnoloogiline salong.

VAATA GALERIID


Väliskujundus

Emotsioonide kehastus

Uuel Renault CAPTURIL on olemas kõik maasturi omadused, mis veelgi enam rõhutavad selle tugevat iseloomu.

Isikupärastamine

CAPTUR kõigile

Uus Renault CAPTUR - vastavalt sinu eelistustele

Isikupärasta oma auto välimus…

Isikupärasta oma auto välimus…

Katus, küljepeeglid, põhjakaitsed… Mängi oma Uue Renault CAPTURI värvivalikuga.

… ja salong.

… ja salong.

Tunne end nagu kodus. Vali endale sobiv oranž või hall Signature pakett, mis ulatub armatuurlaua keskosa läbivatest polstritest kuni käetugedeni ustel. Või lisa interjöörile aktsenti, valides lisaks üks neljast dekoratiivelementide värvist (sinine, punane, oranž või sinakasroheline).
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

KADJAR