UUS CAPTUR

E-TECH FULL HYBRID
Captur E-Tech full hybrid - Renault
hind alates 19 890 €
Captur E-Tech full hybrid - Renault
Omanäolise stiiliga kompaktne hübriid-linnamaastur Renault Captur E-Tech full hybrid on nüüd saadaval ka esprit Alpine versioonis. Uus maitsekalt kujundatud esiosa, tipptasemel openR link multimeediasüsteem koos integreeritud Google'i teenustega*, ruumikas ja ümberpaigutatav interjöör ja 28 juhiabisüsteemi täiustavad selle mitmekülgsust. Saadaval on ka mild hybrid, bensiinimootori ja kahekütuseline bensiin/LPG mootoriga versioon.
4 mootorit
E-Tech full hybrid, mild hybrid, bensiin, LPG**
28
täiustatud juhiabisüsteemi
sõiduulatus 1000 km***
kuni 616 l
pakiruumi maht ette nihutatud tagaistmete korral****
10,4 tolli
armatuurlaua ekraani mõõt
16 cm
pikisuunas nihutatav tagumine istepink
* Google, Google Play ja Google Maps on Google LLC kaubamärgid.
** Mild hybrid mootor on saadaval võimsusega 140 hj koos manuaalkäigukastiga ja võimsusega 160 hj koos EDC-automaatkäigukastiga.
*** E-Tech full hybrid 145 koos täis kütusepaagiga, WLTP andmetel (koos kütusepaagi reserviga)
**** sõltuvat mootorist
tehnoloogia, ruumikas salong ja isikupärastamisvõimalused
* Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga.
** sõltuvat mootorist

mootorid E-Tech full hybrid

Naudi elektriajami eeliseid, mis ei vaja täiendavat laadimist vooluvõrgust: kuni 80% linnasõitudest elektrilises režiimis* ja kuni 40% kütuse kokkuhoidu**.
* sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / Renault' sisemised andmed / 2023.
** E-Tech full hybridi puhul võrreldes mootoriga mild hybrid auto, WLTP City protokolli põhjal / UTAC & IDIADA admed / 2024. Sõiduki homologeerimise protsess veel kestab.

võrguühendus

kasuta multimeediasüsteemi openR link koos integreeritud Google'i* teenustega: reaalajas navigatsioon, häälkäsklused ja üle 50 rakenduse
* Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga.
* Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga.

versioon esprit Alpine
Capturi esprit Alpine versioonil on veelgi märgilisem sportlik ja elegantne disain ning detailid, mis rõhutavad selle uue välimuse jõulist iseloomu. Nii nagu salongi, nii ka väljas.

human first program

28 täiustatud juhiabisüsteemi

Park assist - Captur E-Tech full hybrid - Renault
kaamera vision 360°
4 kaamerat auto kõigis külgedes edastavad pildi kogu auto ümbrusest. See lihtsustab oluliselt manööverdamist.
active driver assist - Captur E-Tech full hybrid - Renault
süsteem active driver assist
Süsteem jälgib sinu ees sõitvat sõidukit ja hoiab sellest piisavat pikivahet, et tagada ohutus. Samuti reguleerib auto automaatselt kiirust kurvile või ringristmikule lähenedes ning sõiduraja hoidmise assistent parandab ohutust veelgi. Kui liiklusvoog peatub, jääb auto automaatselt seisma ja jätkab sõitu, kui tee ees taas vaba on.
Safety - Captur E-Tech full hybrid - Renault
sõiduraja hoidmise hädaabisüsteem
Eesmine kaamera ja radariga andur hoiatavad juhti, kui sõiduraja vahetusel tekib oht teelt välja sõita või vastutuleva autoga kokku põrgata. Rooli asendit korrigeeritakse automaatselt, et muuta auto sõidutrajektoori.
ja veel 25 täiustatud juhiabisüsteemi human first programmist

Business customer - Captur E-Tech full hybrid - Renault
partner sinu ärile
Renault Captur E-Tech full hybrid pakub su ettevõttele mitmeid eeliseid, nagu väiksemat kütusekulu ja madalamaid hoolduskulusid, aga ka piiramatut juurdepääsu linnakeskustele ning veebipõhist sõidukipargi haldust, mis aitab veelgi rohkem efektiivsust suurendada.

koosta oma konfiguratsioon

 Accessories - Captur E-Tech full hybrid - Renault
muuda oma Renault Captur isikupäraseks
 Financing - Captur E-Tech full hybrid - Renault
finantseerimine ja teenused