tehnoloogia ja võrguteenused

tehnoloogia ja võrguteenused

Renault Captur
connected driving - Renault Captur E-Tech full hybrid
sõidunauding koos võrguteenustega
Renault Capturi 10,4" keskmine puuteekraan annab ligipääsu multimeediasüsteemile openR link koos integreeritud Google'i* teenustega. Naudi sõitmist koos võrguteenustega: navigatsioon, häälassistent ja üle 50 Google Play's saadaoleva rakenduse.

* sõltuvalt asukohariigist. Teenused My Renault, Google Maps ja Google Assistant on saadaval 5 aasta jooksul alates auto tarnimisest.

sisseehitatud Google'i teenused


pardarakendused

* sõltuvalt asukohariigist. Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga. Google, Google Play ja Google Maps on Google LLC kaubamärgid.

Renault' võrguteenused

Tänu Renault' võrguteenustele, saad alati oma autoga ühenduses olla. Kaugvärskendused FOTA (firmware over the air) tehnoloogia abil ja auto haldamine distantsilt My Renault rakenduse kaudu muudavad su igapäevaelu lihtsamaks.
SÜSTEEMIUUENDUSED
FOTA - Renault Captur E-Tech full hybrid
pidevalt uuenev teenus (FOTA)
Süsteemi openR link uuendamine võimaldab kasutada tarkvara, rakenduste ja teenuste uusimaid versioone, sealhulgas ka muudatusi ja parandusi, ilma et oleks vaja selleks teenindusse pöörduda.
MY RENAULT
My Renault - Renault Captur E-Tech full hybrid
My Renault
Rakenduse My Renault abil saad alati oma Capturiga ühenduses olla: jälgida ja saada teateid hoolduse kohta, võtta otse ühendust spetsialistidega ning saada kasutusjuhendist või manuaalist teavet funktsioonide kohta. My Renault võimaldab ka tuvastada su Renault Capturi geograafilise asukoha ja palju muud.