Uus CAPTUR

Mootorivalik

Mootorivalik

Bensiin

Bensiin
Kütuseliik  Käigukasti tüüp   Kiirendus 0-100 km/h (s) Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)  CO2 emissioon NEDC-BT (g/km)  
Tce 100 Bensiin manuaalne - (andmed puuduvad) - (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)       
Tce 130 FAP Bensiin manuaalne10,6- (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)      
TCe 155 EDC FAP Bensiin automaatne 8,6- (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)       
TCe 130 EDC FAP Bensiin automaatne 9,65.5/5.6124/128

Diisel

Diisel
Kütuseliik  Käigukasti tüüp   Kiirendus 0-100 km/h (s) Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)  CO2 emissioon NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 115 EDC Diisel automaatne 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 Diisel manuaalne 11,94.2/4.3111/113

Lisainfo mootorite kohta

Bensiin

Uuel Renault CAPTURIL on madalate ekspluatatsioonikuludega, säästlikud ja efektiivsed uue põlvkonna bensiinimootorid.

TCe100: mitmekülgne

Uue põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 100 hj tagab koos manuaalkäigukastiga meeldiva sõidu ja piiratud kütusekulu, muutes Uue Renault CAPTURI mitmekülgseks maasturiks.

TCe 130 FAP: ükonoomne ja dünaamiline

4-silindriline otsesissepritse turbomootor on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise EDC-automaatkäigukastiga, millel on ka täiendavad juhtlabad rooli all. See on ülimalt universaalne mootor, mis tagab dünaamilise sõidu ja madalama kütusekulu.

TCe 155 FAP: maksimaane sõidunauding

Uus 4-silindriline otsesissepritse turbomootor võimsusega 155 hj ja pöördemomendiga 270 Nm, on mõeldud kõigile neile, kes soovivad nauditavat sõiduelamust. Koos 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga on sinu kasutuses ka rooli all paiknevad käiguvahetuslabad.

Diisel

Tutvu uue põlvkonna Blue dCi mootoritega, mis on loodud ühendama sõidunaudingu ja vähendatud heitkogused. 

Blue dCi 115

Tänu pöördemomendile 260 Nm ühendab see diiselmootor endas sõidumõnu ja maksimaalse ökonoomsuse. See on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise EDC-automaatkäigukastiga koos rooli all paiknevate käiguvahetuslabadega.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

KADJAR