Captur mootorivalik

Mootorivalik
Bensiin
Bensiin
Kütuseliik  Käigukasti tüüp   Kiirendus 0-100 km/h (s) Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)  CO2 emissioon NEDC-BT (g/km)  
Tce 100 Bensiin manuaalne - (andmed puuduvad) - (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)       
Tce 130 FAP Bensiin manuaalne10,6- (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)      
TCe 155 EDC FAP Bensiin automaatne 8,6- (andmed puuduvad)     
- (andmed puuduvad)       
TCe 130 EDC FAP Bensiin automaatne 9,65.5/5.6124/128
Diisel
Diisel
Kütuseliik  Käigukasti tüüp   Kiirendus 0-100 km/h (s) Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)  CO2 emissioon NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 115 EDC Diisel automaatne 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 Diisel manuaalne 11,94.2/4.3111/113
Lisainfo mootorite kohta
Bensiin
Renault CapturIL on madalate ekspluatatsioonikuludega, säästlikud ja efektiivsed uue põlvkonna bensiinimootorid.
TCe 90: mitmekülgne
Uue põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 90 hj on saadaval manuaalkäigukastiga ning tagab erakordse sõidunaudingu, väiksema kütusekulu ning teeb Renault Capturist mitmekülgse linnamaasturi.
TCe 140: säästlik ja dünaamiline
See 4-silindriline otsesissepritse turbomootor on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise topeltsiduriga EDC-automaatkäigukastiga koos käiguvahetuslabadega rooli all. Tänu mild hybrid 12 V tehnoloogiale kindlustab see dünaamilise sõidu, kulutades aga vähem kütust.
TCe 160: maksimaalne sõidunauding
Uus 4-silindriline otsesissepritse turbomootor võimsusega 160 hj on loodud tõelistele sõidurõõmu nautijatele. See on saadaval 7-käigulise topeltsiduriga EDC-automaatkäigukastiga koos käiguvahetuslabadega rooli all.
Diisel
Tutvu uue põlvkonna Blue dCi mootoritega, mis on loodud ühendama sõidunaudingu ja vähendatud heitkogused.
Blue dCi 115
Tänu pöördemomendile 260 Nm ühendab see diiselmootor endas sõidumõnu ja maksimaalse ökonoomsuse. See on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise EDC-automaatkäigukastiga koos rooli all paiknevate käiguvahetuslabadega.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech
Captur E-Tech full hybrid