Captur multimeedia

Renault Connect

Captur: Nutikas auto sinu teenistuses

Kuni 9,3" ekraaniga multimeediasüsteem EASY LINK
Tõeliselt intelligentne pardaarvuti koos intuitiivse multimeediasüsteemiga EASY LINK muudab kõigi su auto funktsioonide juhtimise enneolematult lihtsaks.

Kasuta navigatsioonisüsteemi, helista turvaliselt Bluetooth ühenduse kaudu, kuula oma lemmikraadiojaamu või kasuta oma nutitelefonirakendusi (Waze, Google Maps, Spotify jt) läbi Android Auto™ või Apple CarPlay™ otse auto ekraanil. Lisaks ei pea sa tänu häälkäsklustele enam pilku teelt kõrvale pöörama.
Nutikas navigeerimine
Tänu sisseehitatud Google'i aadressiotsingule, võid sihtpunkti määramisel olla kindel selle täpsuses. Teel olles uuendab reaalaja režiimis TomTom navigatsioonisüsteem liiklusinfot iga 2 minuti tagant, võimaldades sellega usaldusväärselt saabumisaega ennustada ja alati parima marsruudi valida.
Automaatsed uuendused
Kasuta automaatselt värskeimat versiooni! Automaatne värskendustehnoloogia Over the Air laeb regulaarsed kaardiuuendused alla ning paigaldab need automaatselt.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech
Captur E-Tech full hybrid