Austral ADAS

32 täiustatud juhiabisüsteemi

Renault Austral

juhiabisüsteemid

Renault Austral
süsteem Active Driver Assist
Süsteem reguleerib kiirust vastavalt teelõigu omapärale (ringristmik, kurv), hoides eesliikuva sõidukiga ohutut distantsi ja auto sõiduraja keskel. Niipea, kui eessõitva sõiduki kiirus väheneb, jääb su hübriidmootoriga Austral samuti seisma ja hakkab taas automaatselt liikuma, kui liiklus taastub.
Renault Austral
9,3" Head-Up displei
Uue Renault Australi varustusse saab lisada suure head-up displei, millel kuvatakse olulisem sõiduinfo ning ka tähtsamad hoiatused ja suunised, et saaksid sõita pilku teelt pööramata.
aga ka

parkimisabisüsteemid

Renault Austral
360° 3D-kaamera
4 kaamerat, mille pilt moodustab 360° vaate sõiduki lähimast ümbrusest, võimaldavad sul vaevata vajalikke manöövreid sooritada.
kuid ka

ohutus

Renault Austral
LED Matrix vision
Maatriks-esitulede süsteem võimaldab valikuliselt leedelemente välja lülitada, et vältida vastutulevate autode pimestamist. Hämardades vaid mõnda leedelementi, tagavad ülejäänud elemendid optimaalse nähtavuse kõigis tingimustes. Süsteemi aktiveerimiseks kasutatakse kaamerat, mis asub esiklaasi ülaservas.
ning ka
Renault Austral
pimenurga kontrollsüsteem (BSW)
Kiirustel üle 15 km/h käivituv süsteem annab hoiatustuledega märku teistest sõidukitest, mida juhi vaateväljas näha pole.
Renault Austral
sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (LDW)
See süsteem hoiatab juhti, kui auto tahtmatult pidevat või katkendlikku joont ületab, kasutades selleks kaamerat, mis paikneb esiklaasil tahavaatepeegli taga.
Renault Austral
sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga (TSI/TSR)
Süsteem teavitab sind kiiruspiirangutest, hoiatab sind, kui neid ületad, ning soovitab muuta püsikiirusehoidiku sätteid. Lisaks loeb süsteem ka teisi liiklusmärke, nagu näiteks möödasõidu keeld.
Renault Austral
liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR)
Paigaldatud kaamera loeb liiklusmärke ja kuvab kehtiva kiiruspiirangu info näidikutepaneelile.
Renault Austral
automaatne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate ja ratturite tuvastusfunktsiooniga (AEBS)
Süsteem tuvastab teel oleva auto, jalgratta või jalakäija ning peatab nende äkilise lähenemise korral sõiduki. Linnas liiklemine pole kunagi olnud nii ohutu ei päeval ega öösel.
Renault Austral
automaatne hädapidurdussüsteem koos vastassuuna ületamise assistendiga (AEBS)
Vasakpöörde korral arvutab süsteem uue Renault Australi ja vastutuleva sõiduki vahelise kauguse ja hoiatab juhti kokkupõrkeohu korral.Peale seda saab juht sõiduki peatada, kuid kui süsteem tuvastab endiselt kokkupõrkeohu, suurendatakse pidurdusjõudu. Kui juht ei reageeri, rakendab süsteem automaatselt pidurid ja peatab auto.
Renault Austral
automaatne hädapidurdussüsteem tagurdamisel (R-AEB)
Sinu auto pidurdab automaatselt, kui see tagurdamisel mingi takistuse tuvastab.
Renault Austral
parkimiskohalt väljatagurdamise assistent
Auto hoiatab sind tagant ristsuunas lähenevate sõidukite või muude takistuste eest.
Renault Austral
sõiduraja hoidmise assistent (LKA)
Kiirustel 70-160 km/h toimiv süsteem korrigeerib sõidusuunda, et hoida auto oma sõidurajal, kui hakkad ületama pidevat või katkendlikku joont ilma suunatuld näitamata.
Renault Austral
sõiduraja hoidmise kontrollsüsteem (ELKA)
Kiirustel 70-160 km/h toimiv süsteem korrigeerib sõidusuunda, et hoida auto oma sõidurajal, kui hakkad ületama pidevat või katkendlikku joont ilma suunatuld näitamata. Süsteem tuvastab samas suunas ja vastassuunas liikuvad sõidukid ning ka teeserva isegi siis, kui sel puudub joonmärgis.
Renault Austral
ohutu väljumise funktsioon (OSE)
Auto hoiatab reisijat kui kaasneb oht ukse avamisel.
Renault Austral
automaatne kaug- ja lähitulede lülitus (AHL)
Esiklaasi ülaosas paiknev kaamera analüüsib valgusvoogu ning kohandab sõltuvalt valgustusest või teeoludest tuled olukorrale vastavaks.
Renault Austral
Leedtuled Adaptive vision (koos sisseehitatud udutulede funktsiooniga)
Süsteem kohandab valgusvihu automaatselt vastavalt sõiduolukorrale ja ilmastikutingimustele, et parandada mugavust ja ohutust.

tutvu lähemalt