Austral Harman Kardon

helisüsteem Harman Kardon

Renault Austral
Renault Austral
kaasahaarav helitaust
Harman Kardoni poolt spetsiaalselt uuele Renault Australile loodud kõlarid pakuvad täiustatud helitehnoloogiat, mida saad oma meeleolule vastavalt kohandada. Erinevad helirežiimid võimaldavad sul valida just oma lemmikmuusika nautimiseks sobivaimad seaded.
Renault Austral
ruumilise heli kõlarid
Need on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, võtavad väga vähe ruumi ja on loodud katma keskmisi ja kõrgeid sagedusi. Need loovad nii ees kui taga istujatele loomuliku heliatmosfääri ja aitavad kaasa heli tekitamise stabiilsusele.
Renault Austral
bassikõlar
Ainulaadne tehnoloogia, mis võimaldab vähendada valjuhääldi kaalu ja mahtu, tagades samal ajal erakordselt suure tõhususe madalasagedusliku heli edastamisel. Selline kompaktne konstruktsioon sai võimalikuks tänu korpuses olevale augule, millesse on paigaldatud vahesein, mis tasakaalustab välist õhurõhku.
Renault Austral
tviiterid
Nende loomisel on kasutatud pehmest kangast kuplit, mis tagab kõrgeimate helisageduste sujuva ja detailse taasesituse.
Renault Austral
kõlarid
Optimeeritud bassi dünaamiliseks taasesituseks ja keskmiste sageduste toetamiseks. Loodud töötama koos ESC bassikõlariga, et tagada võimalikult väheste moonutustega bassiheli.
Renault Austral
eesmine keskkõlar
Optimeeritud bassi dünaamiliseks taasesituseks ja keskmiste sageduste toetamiseks. Loodud töötama koos ESC bassikõlariga, et tagada suurepärane bassiheli.

tutvu lähemalt