finantseerimine ja teenused

finantseerimine ja teenused

Renault Captur

finantseeri oma Renault Capturi ost

Tänu meie finantseerimispakkumistele saad viivitamatult Renault Capturi rooli taha istuda: autolaen, liising, pikaajaline rent. Finantseerimine on võimalik ka ilma sissemakset tegemata.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
AUTOLAEN
Saa Renault Capturi omanikuks kas esmase sissemaksega või ilma, vormistades fikseeritud kuumaksega laenuleping vastavalt oma eelarvelistele võimalustele.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
LIISINGLEPING
vormista liisingleping kas sissemaksuga või ilma, ja otsusta hiljem, kas jätad Renault Capturi endale või annad tagasi.
finance - Renault Captur E-Tech full hybrid
PIKAAJALINE AUTORENT
Sõlmi Renault Capturi pikaajaline rendileping kindlaks perioodiks, kas koos sissemaksega või ilma.
täiendavad teenused finantseerimisele

teenused

autoabi ja parandus
Rakenduse My Renault abil saad vaadata hooldusajalugu, tutvuda eripakkumistega ja broneerida interneti kaudu teeninduse aja. Samuti vaadata oma teenindus-, kindlustus- ja autoabilepinguid… Meie Renault care service'i spetsialistid on valmis sind alati aitama.
DIGITAL CARE SERVICE
Digital Care Service lepingu korral toetavad meie spetsialistid sind oma auto hooldamisel, tuletavad meelde hooldusega seotud tegevusi ja lepivad distantsilt kokku teeninduse aegu. Samuti aitavad nad rikkeid ennetada või neid kõrvaldada. Tutvu tehnilise kontrolli ja teiste teeninduse teenuste eripakkumistega.
CARE SERVICE 24/7
Meie hoolduslepingud, mis on loodud sinu Renault Capturi jõudluse ja vastupidavuse tagamiseks, annavad sulle ööpäevaringselt juurdepääsu paljudele eelistele lähimas esinduses.
NUTIKAS HOOLDUS
Muretu liikuvuse tagamiseks tuvastab nutikas hooldus vajaliku hoolduse või osade vahetuse, et vältida võimalikke rikkeid või tõrkeid. Lepi oma teeninduse külastused kokku õigel ajal.
REMOTE HEALTH&DIAGNOSIS
See uus teenus, mis on saadaval rakenduses My Renault, võimaldab distantsilt tuvastada võimalikud probleemid, et teeninduse aeg ennetavalt kokku leppida. Säästa aega, tellides varuosad ette ja konsulteerides teenindusega telefoni teel.
BREAKDOWN&ASSISTANCE RENAULT
Renault tootjagarantii sisaldab Renault Assistance autoabi:
- parandame su auto kohapeal või pukseerime selle lähimasse Renault' teenindusse
- tagame liikuvuse, leides lahenduse, kuidas saad oma teekonda jätkata
- kui sõiduk jääb seisma pikemaks ajaks, katab kindlustus majutuskulud.
AUTO KINDLUSTAMINE
Luba sõiduki kasutusandmeid (läbisõit, kiirus, kiirendus, pidurdamine jne) koguda ja töödelda sõidu hindamiseks. See annab sulle ligipääsu meie kindlustuslahendustele, mis hõlmab ka meie kindlustuspartnerite allahindlusi.

My Renault - sinu igapäevane partner

My Renault - Renault Captur E-Tech full hybrid
rakendus My Renault
Halda oma Renault Capturit oma nutitelefonist rakenduse My Renault abil. Jälgi ja planeeri hooldusaegu, saa isiklikke nõuandeid spetsialistidelt ja kasuta erinevaid võrguteenuseid.