juhiabisüsteemid

enneolematu sõidunauding

ELECTRIC MEGANE E-TECH

vaade taha kaamera abil
Reisijatest või pagasist tingitud piiratud vaade taha ei tekita enam probleeme. Tagaklaasile paigaldatud kaamera edastab pildi sõiduki tagant salongi tahavaatepeeglisse.
süsteem Active Driver Assist
Seadista oma electric Megane E-Tech electric teeoludele vastavaks. Süsteem ctive Drive Assist reguleerib kiirust vastavalt teeoludele (ringristmik, kurv), hoiab ohutut pikivahet ja auto sõiduraja keskel. Kui eesliikuv sõiduk aeglustab või seisma jääb, peatub ka su elektriline Megane ning hakkab eessõitva auto järel ka uuesti automaatselt liikuma.

aga ka…

Megane‑E-Tech electric
Leedtuled Adaptive Vision (sisseehitatud udutulede funktsiooniga)
Süsteem kohandab valgusvihu automaatselt liiklusolukorrale ja ilmastikutingimustele vastavaks, suurendades sellega mugavust ja ohutust.
Megane‑E-Tech electric
automaatne kaug- ja lähitulede lülitus
Automaatne ümberlülitamine kaugtuledelt lähituledele on võimalik tänu esiklaasi ülemisse ossa paigaldatud kaamerale, mis analüüsib valgusvoolusid olenevalt valgustuse tasemest ja teeoludest.
Megane‑E-Tech electric
mäeltstardiassistent
Automaatselt käivituv süsteem hoiab pidureid peal 2 sekundit, et anda sulle aega võtta jalg piduripedaalilt ja vajutada gaasipedaali. Süsteem on aktiivne, kui tee kalle on üle 3%.
Megane‑E-Tech electric
intelligentne adaptiivne püsikiirusehoidik (i-ACC)
See aitab sõidu ajal hoida eesoleva sõidukiga ohutut pikivahet. Süsteem aeglustab kiirust, kui vahemaa ei ole piisav, või kiirendab, kui vahemaa etteantust suuremaks muutub. Samuti loeb see liiklusolukordi, nagu ummikud või ringristmikud, et ennetavalt kiirust kontrollida.
Megane‑E-Tech electric
adaptiivne püsikiirusehoidik (ACC)
See aitab sõidu ajal hoida eesoleva sõidukiga ohutut pikivahet. Süsteem aeglustab kiirust, kui vahemaa ei ole piisav, või kiirendab, kui vahemaa etteantust suuremaks muutub.
Megane‑E-Tech electric
kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
Kontrolli sõiduki liikumiskiirust roolil asuvate nuppude abil või määra maksimaalne kiirus, et järgida kehtivaid kiiruspiiranguid.
tutvu lähemalt