Uus Trafic Combi

sinu reisikaaslane

Uus Trafic Combi
alates 31 990 €

disain

VÄLJENDUSRIKAS DISAIN, UUS KARMIINPUNANE KEREVÄRV


Uus vertikaalne radiaatorivõre ja margiomane C-kujuline leedtuledejoon… Trafic Combi esitleb uue karmiinpunase värvi ja 17" velgedega oma dünaamilist stiili.

vaata galeriid

mugavus ja ümberpaigutusvõimalused

Taasavasta enda jaoks praktiline salongi paigutus

Uus Trafic Combi

smart cockpit

Juhtmeta laadimine, easy-life panipaik, XXL topsihoidja ja kommunikatsioonisüsteem easy link… Uuenenud salongi esiosa tagab mugavuse ja ruumikuse.
Uus Trafic Combi

ümberpaigutatav reisijateruum

3, 6 või 9 kohta: Trafic Combi pakub erinevaid salongi ümberpaigutamisvõimalusi, et muuta see lihtsa vaevaga sinu vajadustele vastavaks. Trafic Combi mahutab kui 9 inimest koos nende pagasiga. Vajaduse korral võid eemaldada 2. ja 3. istmerea, et suurendada pakiruumi mahtu, samas mugavustunnet kaotamata. 

easy life

Ohutus, tõhusus ja tehnoloogiad

Uus Trafic Combi

juhiabisüsteemid

Kõikide reisijate ohutuse tagamiseks on Trafic Combi varustuses hulgaliselt juhiabisüsteeme. Parkimisabisüsteem lihtsustab manööverdamist ning sõiduraja hoidmise assistent, aktiivne hädapidurdussüsteem (AEBS) ja kohanduv püsikiirusehoidik hoolitsevad turvalisuse eest.
Uus Trafic Combi

sõidumugavus

Stop & Start tehnoloogiaga varustatud mootorivalik vastab viimastele heitgaasinormidele Euro 6 D-Full. Valikus on manuaalkäigukast (110 hj või 150 hj) ja topeltsiduriga EDC-automaatkäigukast (150 hj või 170 hj), mis tänu sujuvale ja kiirele käiguvahetusele pakub rohkem mugavust ja kiiremat reageeringut.

TUTVU LÄHEMALT UUE TRAFIC COMBIGA

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Trafic Passenger

Similar models

Talisman Grandtour