TRAFIC COMBI

sinu reisikaaslane
Trafic Combi
hind alates 37 490 €
disain Väljendusrikas disain, uus karmiinpunane kerevärv
Uus vertikaalne radiaatorivõre ja margiomane C-kujuline leedtuledejoon… Trafic Combi esitleb uue karmiinpunase värvi ja 17" velgedega oma dünaamilist stiili.
vaata galeriid
mugavus ja ümberpaigutusvõimalused taasavasta enda jaoks praktiline salongi paigutus
Trafic Combi
smart cockpit
Juhtmeta laadimine, easy-life panipaik, XXL topsihoidja ja kommunikatsioonisüsteem easy link… Uuenenud salongi esiosa tagab mugavuse ja ruumikuse.
Trafic Combi
ümberpaigutatav reisijateruum
3, 6 või 9 kohta: Trafic Combi pakub erinevaid salongi ümberpaigutamisvõimalusi, et muuta see lihtsa vaevaga sinu vajadustele vastavaks. Trafic Combi mahutab kui 9 inimest koos nende pagasiga. Vajaduse korral võid eemaldada 2. ja 3. istmerea, et suurendada pakiruumi mahtu, samas mugavustunnet kaotamata. 
easy life ohutus, tõhusus ja tehnoloogiad
Trafic Combi
juhiabisüsteemid
Kõikide reisijate ohutuse tagamiseks on Trafic Combi varustuses hulgaliselt juhiabisüsteeme. Parkimisabisüsteem lihtsustab manööverdamist ning sõiduraja hoidmise assistent, aktiivne hädapidurdussüsteem (AEBS) ja kohanduv püsikiirusehoidik hoolitsevad turvalisuse eest.
Trafic Combi
sõidumugavus
Stop & Start tehnoloogiaga varustatud mootorivalik vastab viimastele heitgaasinormidele Euro 6 D-Full. Valikus on manuaalkäigukast (110 hj või 150 hj) ja topeltsiduriga EDC-automaatkäigukast (150 hj või 170 hj), mis tänu sujuvale ja kiirele käiguvahetusele pakub rohkem mugavust ja kiiremat reageeringut.

tutvu lähemalt Trafic Combiga
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Trafic Spaceclass
Trafic Spaceclass
Trafic
Trafic