kliimaseade

Tutvu meie Renault' teeninduse kliimaseadmete hoolduse pakkumistega.

Kanna hoolt õhu eest, mida sa hingad.
Kliimaseade
Kliimaseade puhastab klaasid udust ning reguleerib ja puhastab auto sees olevat õhku ainulaadse allergiavastase filtri abil, mis on Renault' poolt patenteeritud.Kindlusta oma kliimaseadmele pikk tööiga ja paranda õhukvaliteeti ja oma mugavust Renault teeninduse abil.
Renault' allergiavastane salongifilter
Biofunktsionaalne salongifilter suurendab kaitset allergeenide, bakterite, hallituse ja tolmu vastu. See imendab allergeenid ja takistab bakterite ja hallituse sattumist salongi. See tähendab mitte ainult puhtamat õhku salongis ning vähem väsimust ja paremat keskendumisvõimet juhile, vaid ka puhtamat õhku kõigile reisijatele, eelkõige lastele, saastunud linnakeskkonnas.

Renault' allergiavastased salongifiltrid püüavad kinni 99,9% kõigist bakteritest ja allergeenidest. See ei mõjuta mitte ainult mugavust salongis, vaid ka juhi ja tema kaassõitjate ohutust.*
Renault' allergiavastase salongifiltri kihid
Ülitõhus tahkete osakeste filtreerimise kiht
Ülitõhus filtrikiht püüab kinni praktiliselt 99,9% tahketest osakestest, nagu näiteks teetolm, õietolm, tahm, rehvitolm ja väiksemad mustuseosakesed.
Aktiivsöe kiht
Kõrge kvaliteediga modifitseeritud aktiivsöe kiht kaitseb lõhnade ja kahjulike gaaside eest, nagu näiteks osoon, vääveldioksiid ja lämmastikoksiidid.

Bifunktsionaalne kiht
Antibakteriaalne bioloogiline kate koos loodusliku polüfenooliga püüab kinni peaaegu kõik allergeenid ja tagab, et bakterid ja hallitusseened ei saaks toituda.
salongifiltrite tüübid
Miks aktiivsüsi?

Polüfenool on orgaaniline aine, mis takistab igasuguste haigustekitajate arengut. See piirab mikroorganismide arenemist ja samal ajal takistab ka allergeenide pääsemist auto salongi.


Kas teadsid, et:

  • Allergiad võivad mõjutada kõiki, sõltumata vanusest.
  • Iga kolmas Euroopa Liidu elanik kannatab õietolmuallergia all.
  • Lapsed ja eakad on allergiliste reaktsioonide suhtes kõige tundlikumad.
  • Globaalne soojenemine suurendab allergeensete taimede levikut ja pikendab õietolmu levimise aega.
  • Aevastamine kiirusel 80 km/h tähendab, et juhi silmad on suletud 25 m teekonna jooksul.

* Renault' allergiavastane salongifilter filtreerib õhku auto salongis. Vaheta salongifilter tootja poolt ettenähtud hooldusprogrammi käigus. Õhusaaste suure hulga ning juhi ja kaassõitjate mugavuse huvides, soovitatakse vahetada salongifilter kord aastas või iga 15 000 km tagant.

MUUDA OMA ELU RENAULT' TEENINDUSE ABIL LIHTSAMAKS
kuidas saame sind veel aidata? sinu Renault ja sina ka…
Lisavarustus sinu autole
Lisavarustus sinu autole
Renault' teenindus
Renault Assistance ja garantii
Renault Assistance ja garantii
Renault' teenindus