CAPTUR

Renault CAPTUR
hind alates 19 190 €


disain
Atleetliku siluetiga maastur
Dünaamilised ja reljeefsed jooned loovad kaasaegse ja jõulise välimuse. Mugav ja uuenduslik interjöör ning lugematu hulk võimalusi kahevärvilise kere isikupärastamiseks… Suur ja veelgi kaasaegsem Renault Captur on tõelise maasturi ilmekas kehastus.
vaata galeriid

isikupärastamine

loo oma unistuste auto

Eristu massist! Renault Captur - isikupärastamise meister nii välimuses kui salongis.
Renault CAPTUR
Väljas…
Kahevärviline kere, eesmine ja tagumine põhjakaitse, värvilised dekoratiivelemendid - muuda oma Captur isikupäraseks ja rõhuta sellega oma iseloomu.
Renault CAPTUR
… ja samuti salongis
Suur hulk salongi isikupärastamise pakette ja valik polstreid pakuvad sisekujunduses lugematuid võimalusi.
Renault CAPTUR
MULTI-SENSE pakub veelgi enamat
3 sõidurežiimi (Eco, Sport, MySense) ning 8 meeleoluvalgustuse värvi. Isikupärasta MULTI-SENSE süsteemi abil oma Captur vastavalt meeleolule. 

varustus

tunne võimsaid aistinguid

Kaasaegsete ja intuitiivsete tehnoloogiate, isikupärase interjööri ja unikaalsete  ümberpaigutusvõimalustega Captur kohandub sinu vajaduste ja unistustega, et pakkuda unustamatuid sõiduelamusi.
Renault CAPTUR
Uuenduslikud tehnoloogiad
Suurendamaks mugavust ja turvalisust, on CapturI varustuses kõrgema klassi uuenduslikud tehnoloogiad, mis avavad tee autonoomse juhtimiseni. Sõida muretult! 
Renault CAPTUR
Vastavalt sinu soovidele
Avatud kõrgtehnoloogiline kokpit, klaaskatus, ruumikas salong, oma klassi suurim pakiruum (536 l), pikisuunas liikuv tagaiste ja suur hulk panipaiku - Renault Captur vastab su igapäevastele vajadustele.
Viietärnine turvalisus
Captur pakub kõrgeimat turvalisuse taset, mida kinnitab ka kõrgeim - viietärnine hinnang Euro NCAP turvatestis, vastavalt 2019. aasta rangetele kriteeriumitele. Eriliselt tähelepanuväärsed on tulemused täiskasvanute (36,7 punkti 38-st võimalikust) ja laste turvalisuses (41 punkti 49-st võimalikust).

Maksimumpunktid sai Captur ka tehnoloogiate eest, milleks on muu hulgas jalakäijate ja ratturite tuvastusfunktsiooniga aktiivne hädapidurdusassistent.

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech
Captur E-Tech full hybrid