laadimine

laadimislahendused

UUS MASTER
Tutvu lähemalt Mobilize laadimislahendustega ettevõtetele: laadimispunktid töökohal, laadimise maksekaardid teel olles, autoparkide laadimislahendused ning kaablid ja lisavarustus.

laadimislahendused oskustöölistele, poeomanikele ja väikeettevõtjatele

tööl
All New Master Renault - charging point
Mobilize Power Solutionsi laadimisjaama paigaldamine
Eelised sulle A-st Ü-ni:
  • tellimus samaaegselt auto ostuga;
  • kõikehõlmav pakkumine ühe hinnaga;
  • elektripaigaldise ühilduvuse kontroll videokonverentsi teel;
  • laadimisseadme paigaldus enne auto tarnimist (maksimaalselt 45 päeva jooksul tellimuse esitamisest);
  • "Made in France" Mobilize PowerBox laadimisseade koos mitmete võrguteenustega: tarbimise haldamine ja jälgimine, automaatsed uuendused, diagnostika ja veebipõhine tugi.
All-New Renault Master - charging point
maksa vähem tänu nutikale laadimisele
Säästa koos Mobilize Smart Charge lahendusega: rakendus ajastab automaatselt su auto laadimise madalama elektrihinnaga ajale, mis võimaldab raha kokku hoida. Sinu paindlikkus saab tasustatud läbi cash-back süsteemi.
teel olles
tasu laadimise eest lihtsamalt
Ükskõik millises Euroopa punktis asudes saad laadida oma autot ühe kaardiga: Mobilize Charge Pass. See toimib 25 riigis, tagades ligipääsu enam kui 500 000-le laadimispunktile ja 2300-le Ionity kiirlaadimisjaamale ning võimaldades sul oma teekondi hallata: kontrollida laadimisjaamade omadusi ja saadavust, maksta ühe tellimusega jne.

laadimislahendused ettevõtete autoparkidele

Mobilize Power Solutions pakub individuaalseid "võtmed kätte" lahendusi elektrisõidukite laadimiseks nii ettevõtte peakorteris, töötajate kodudes kui ka reisil olles. Alates nõustamisest kuni laadimisjaamade võrgu juurutamise, järelevalve ja hoolduseni, on sulle tagatud 360° tugi.
tööl
All-New Renault Master - charging point
tööl
Muuda laadimine lihtsamaks nii oma töötajatele, klientidele kui ka külalistele. Mobilize Power Solutions hoolitseb kõige eest alates üksikasjalikust analüüsist kuni väljaehituse ja finantseerimiseni. Jaama toimimise tagamiseks ja hooldamiseks on saadaval igapäevane tehniline tugi.
teel olles
All-New Renault Master - charging point
teel olles
Muuda oma töötajate reisimine lihtsamaks rakenduse Mobilize Power Solutions ja Mobilize Business Passi abil. Selle lahendusega pääsevad su töötajad ligi Euroopa ühele suurimale laadimisjaamade võrgustikule ja saavad laadimise eest tasuda.
kodus
All-New Renault Master - charging point
kodus
Paigaldades oma töötajate kodudesse Mobilize laadimisjaama, saad distantsilt jälgida energiatarbimist, hüvitada neile kulusid ja kontrollida oma autopargi laadimiseelarvet.

kaablid ja lisavarustus