UUS RENAULT MASTER

All-new Renault Master
All-new Renault Master
Renault Master siseneb oma aerodünaamilise disainiga uude ajajärku. Selle paranenud jõudlust ilmestavad 1,5 l väiksem kütusekulu (dCi 2.0)* ja 27% väiksem elektrienergiakulu E-Tech 100% electric versioonil, mille sõiduulatus on kuni 460 km**.
1625 kg
kandevõime***
1312 mm
küljeukse ava laius
38
kereversiooni tehasest
2 mootoritüüpi
elektriline ja diisel
* WLTP protokolli alusel
** WLTP tsükli mõõtetulemused uue Master L2H2 E-Tech 87 kW ja Renault Master E-Tech Electric 52 kW võrdluses. Renault' sisemised andmed.
*** versioonil L2H2 4T EV 87 kWh

27% väiksem elektrienergia kulu*

* WLTP tsükli mõõtetulemused uue Master L2H2 E-Tech 87 kW ja Renault Master E-Tech Electric 52 kW võrdluses. Renault' sisemised andmed.

aerodünaamiline disain

loodud suureks jõudluseks
Renault Master kaubiku väliskujunduses läbis iga viimnegi detail nõudliku tuuletunneli analüüsi, et parandada õhuvoolude juhtimist ja muuta iga detail rohkem aerodünaamiliseks.
loodud olema tõhusam
460 km
87 kWh E-Tech 100% electric mootori sõiduulatus*
* L2H2 4T versioonil, homologeerimine veel kestab

2 saadaolevat jõuallikat

E-Tech 100% electric
Oluliselt odavama hinnaga energia, kuni 30% soodsam hooldus ja null CO2 heitmeid - E-Tech 100% electric versioon on otsustavalt veenev. Kaks aku valikut kohandavad jõudluse sinu vajadustega: 40 kWh aku koos 170 km sõiduulatusega sobib ideaalselt linnasisesteks kaubavedudeks, 87 kWh aku koos 460 km sõiduulatusega on parim valik pikemateks sõitudeks, mida toetab 35-minutiline laadimisaeg 80% aku täituvuse taastamiseks*.

maksimaalne võimsus
105 kW**

käigukast
nutikas mitmerežiimne automaat

WLTP CO₂ emissioon
0 g

kütusekulu
-
* WLTP protokolli põhjal, andmed võivad erineda sõltuvalt versioonist ja varustusest.
** 87 kWh aku korral
diisel
Uue Blue dCi jõuallika ja selle pikkade vahemaade läbimiseks sobiva jõudlusega jõuad kaugemale. Koos uue hüdraulilise dünaamilise pidurisüsteemiga tagab see kuni õhusuunajateni aerodünaamiline diiselversioon väiksema kütusekulu ja madalama CO₂ heitkoguse: alates vähem kui 195 g/100 km*

maksimaalne võimsus
170  hj  (125  kW)**

käigukast
automaat ja manuaal

madalam CO₂ emissioon
alates 194g/km***

kütusekulu
alates 7,5 l/100km****
*Blue dCi 105 L2H2
** Blue dCi 170 BVA
*** Uus Master L2H2 3,5T dCi 105 homologeerimine veel kestab
**** WLTP protokolli põhjal, andmed võivad erineda sõltuvalt versioonist ja varustusest.

38 kereversiooni Renault tehasetoodanguna

Renault' tehases toodetavad kereversioonid

kandevõime 1625 kg
Oma kategooria parimate jõudlusnäitajatega Renault Master on varustatud produktiivseteks tööpäevadeks: kandevõime kuni 1625 kg* ja pukseerimisvõime kuni 2500 kg. Muuda laadimine lihtsaks praktilise tagauste lävepaku ja selle optimaalse kuju ja laadimiskäetoega kaubaruumiga. Külgmine liuguks on omas kategoorias suurim.
* versioonil L2H2 E-Tech 100% electric 87 kWh

ergonoomika ja panipaigad

* saadaval lisavarustusena

tehnoloogia

openR link koos integreeritud Google'i teenustega

suur 10" ekraan
Naudi oma Renault Master tarbesõidukis üht suurimat turul pakutavat ekraani, millel on nutikas openR link multimeediasüsteem ja sisseehitatud Google'i teenused. Sujuv ja intuitiivne kasutajaliides koos nutitelefoni ekraani dubleerimisega toetab sind kõigil töösõitudel.
üle 50 saadaoleva rakenduse
Muuda openR link multimeediasüsteemi abil oma elu lihtsamaks: loe Vivaldi abil e-kirju, kasuta tööriistu ja vajaminevaid Google' teenuseid nagu Google Maps ja Google Assistant, navigeeri Waze'i abil või leia EasyPark'i abil autole parkimiskoht.
loodud kasutamiseks ettevõtetele
Kuna su aeg on väärtuslik, võimaldab openR link süsteem koos Google'i teenustega sul hallata oma sõite ja suhtlusi või kasvõi auto salongi temperatuuri Google Assistant'i abil, ilma et peaksid oma sõidukogemuse arvelt kompromisse tegema.

human first program

20 täiustatud juhiabisüsteemi

park assist and rear view camera - Renault Master
parkimisabi ja tagurduskaamera
Kui tagurpidikäik on sisse lülitatud, kasutab parkimisabi su abistamiseks andureid, andes märku lähedal paiknevatest takistustes heliliste ja visuaalsete signaalide abil. Kaamera kuvab koos navigatsioonijoontega pildi auto tagant keskkonsooli ekraanile (lisavarustus Park Assist).
pedestrian safety - Renault Master
jalakäijate turvalisus
Andur edastab juhile korralduse pidurdada, kui on oht kokkupõrkeks jalakäijaga. Süsteem tugevdab pidurdust kui juht liiga aeglaselt reageerib ja isegi peatab sõiduki täielikult, kui see vajalik on.
blind spot - Renault Master
pimenurgas paiknevate ratturite tuvastamine maanteel ja linnaliikluses
Pimenurga hoiatussüsteem (BSW) tuvastab ratturi või teise sõiduki su auto tagumiste külgede piirkonnas, mis jäävad väljapoole su vaatevälja. Hoiatustuli küljepeeglis annab sellest juhile märku. Kõrvaistuja poolel tuvastab andur pimenurgas paikeva ratturi ning käivitab helilise ja visuaalse hoiatuse.
ning 17 muud human first programmi täiustatud juhiabisüsteemi

alusta planeerimisega

äriklientidele loodud eelised
Tutvu maksuerisuste ja teiste riiklike toetustega, mis soodustavad su ettevõtte üleminekut elektriautodele.

tutvu meie pakkumistega

stay informed - Renault Master
kohanda oma Renault Master