UUS RENAULT MASTER E‑TECH 100% ELECTRIC

All-new Renault Master
All-new Renault Master
Renault Master siseneb uude ajajärku: selle tuuletunnelis disainitud voolujooneline vorm tähistab disaini, mis suurendab tõhusust. Koos uue dünaamilise pidurisüsteemiga tarbib see 1,5 l vähem kütust (2l dCi versioonil) ja pakub 21% pikemat sõiduulatust E-Tech 100% electric versioonile (sõiduulatus kuni 410 km1). Selle kabiin on disainitud juhti ümbritsema, pakkudes head ligipääsu juhtnuppudele ja 10" ekraanile koos openR link'i ja Google'i teenustega2.
1625 kg
kaubaruumi maht3
1312 mm
küljeukse ava laius
40
kereversiooni Renault' tehasest
2 energiaallikat
elekter ja diisel
1 WLTP tsükli mõõtetulemused uue Master L2H2 E-Tech 87 kW ja Renault Master E-Tech Electric 52 kW võrdluses. Renault' sisemised andmed.
2 Google, Android Auto, Google Maps, Waze jt on Google LLC kaubamärgid.
3 EV 4t 87 KWh versioonil

21% madalam energiakulu1

1 WLTP tsükli mõõtetulemused uue Master L2H2 E-Tech 87 kW ja Renault Master E-Tech Electric 52 kW võrdluses. Renault' sisemised andmed

aerodünaamiline disain

loodud suureks jõudluseks
Renault Master van'i väliskujunduses läbis iga viimnegi detail nõudliku tuuletunneli analüüsi, et parandada õhuvoolude juhtimist ja muuta iga detail rohkem aerodünaamiliseks.
loodud olema tõhusam
410 km
87 kWh E-Tech 100% electric mootori sõiduulatus1
1 L2H2 4T versioonil WLTP tsükli andmetel

2 saadaolevat energiaallikat

E-Tech 100% electric
Renault Master E-Tech 100% electric
Kuni 3 korda odavama hinnaga energia, kuni 30% soodsam hooldus ja null CO2 heitmeid - E-Tech 100% electric versioon on otsustavalt veenev. Kaks aku valikut kohandavad jõudluse sinu vajadustega: 40 kWh aku koos 170 km sõiduulatusega sobib ideaalselt linnasisesteks kaubavedudeks, 87 kWh aku koos 410 km sõiduulatusega on parim valik pikemateks sõitudeks, mida toetab 35-minutiline laadimisaeg 80% aku täituvuse taastamiseks1.

maksimaalne võimsus
140 hj (105 kW)2

käigukast
nutikas mitmerežiimne automaat

WLTP CO2 emissioon
0 g

kütusekulu
-
1 WLTP protokolli andmetel, märts 2023, andmed võivad erineda sõltuvalt versioonist ja varustusest
2 Blue dCi 180 BVA
diisel
Renault Master - diesel
Uue Blue dCi jõuallika ja selle pikkade vahemaade läbimiseks sobiva jõudlusega jõuad kaugemale. Koos uue hüdraulilise dünaamilise pidurisüsteemiga tagab see kuni õhusuunajateni aerodünaamiline diiselversioon väiksema kütusekulu ja madalama CO2 heitkoguse: alates vähem kui 195 g/100 km1

maksimaalne võimsus
170 hj (125 kW)2

käigukast
automaat ja manuaal

WLTP CO₂ emissioon
alates 194g/km3

kütusekulu
alates 7,5 l/100km4
1 Blue dCi 105 BVM
2 Blue dCi 180 BVA
3 sertifitseerimine kestab
4 WLTP protokolli andmetel, märts 2023, andmed võivad erineda sõltuvalt versioonist ja varustusest
muuda oma e-mobiilsus lihtsaks Mobilize charging solutsions'i abil

pealisehitus

kereversiooni Renault' tehasest

Renault' tehases toodetavad kereversioonid

1625 kg1 kandevõime
Oma kategooria parimate jõudlusega Renault Master on varustatud produktiivseteks tööpäevadeks: kandevõime kuni 1625 kg1 ja pukseerimisvõime kuni 2500 kg. Muuda laadimine lihtsaks praktilise tagauste lävepaku ja selle optimaalse kuju ja laadimiskäetoega kaubaruumiga. Külgmine liuguks on omas kategoorias suurim.
1 L2H2 E-Tech versioonil 100% electric 87 kW
1 L2H2 E-Tech versioonil 100% electric 87 kWh

ergonoomika ja panipaigad

1 saadaval lisavarustusena

tehnoloogia

openR link koos Google'i teenustega

large 10.1” screen - Renault Master
suur 10" ekraan
Naudi oma Renault Master kaubikus üht suurimat turul olevat ekraani, millel on nutikas openR link multimeediasüsteem ja sisseehitatud Google'i teenused. Sujuv ja kasutajasõbralik liides koos nutitelefoni ekraani dubleerimisega toetab sind kõigil töösõitudel.
car apps - Renault Master
üle 50 auto oleva rakenduse
Muuda openR link multimeediasüsteemi abil oma elu lihtsamaks: loe Vivaldi abil e-kirju, kasuta tööriistu ja vajaminevaid Google' teenuseid, nagu Google Maps ja Google Assistant, navigeeri Waze'i abil või leia EasyPark'i abil autole parkimiskoht.
business - Renault Master
loodud kasutamiseks ettevõtetele
Kuna su aeg on väärtuslik, võimaldab openR link süsteem koos Google'i teenustega sul hallata oma sõite ja suhtlusi või kasvõi auto salongi temperatuuri Google Assistant'i abil, ilma et peaksid oma sõidukogemuse arvelt kompromisse tegema.

human first program

20 täiustatud juhiabisüsteemi

park assist and rear view camera - Renault Master
parkimisabi ja tagurduskaamera
Parkimisabi kasutab su abistamiseks andureid, andes märku lähedal paiknevatest takistustes heliliste ja visuaalsete signaalide abil. Kohe kui hakkad tagurdama, kuvab kaamera pildi auto tagant keskkonsooli ekraanile (lisavarustus Park Assist).
pedestrian safety - Renault Master
jalakäijate turvalisus
Andur edasta juhile korralduse pidurdada, kui on oht kokkupõrkeks jalakäijaga. Süsteem tugevdab pidurdust kui juht liiga aeglaselt reageerib ja isegi peatab sõiduki täielikult, kui see vajalik on.
blind spot - Renault Master
pimenurgas paiknevate ratturite tuvastamine maanteel ja linnaliikluses
Pimenurga hoiatussüsteem (BSW) tuvastab ratturi või teise sõiduki su auto tagumiste külgede piirkonnas, mis jäävad väljapoole su vaatevälja. Hoiatustuli küljepeeglis annab sellest juhile märku. Kõrvaistuja poolel tuvastab andur pimenurgas paikeva ratturi ning käivitab helilise ja visuaalse hoiatuse.
ning 17 muud human first programmi täiustatud juhiabisüsteemi