tehnoloogiad ja multimeedia

lahendused ettevõtetele

UUS MASTER
Multimeediasüsteem openR link koos 10" ekraani ja integreeritud Google'i* teenustega võimaldab sul nautida tõhusaid võrguteenuseid, mis on alati ajakohased ja 100% kohandatavad. Tutvu rakenduste valikuga, mis vastavad sinu vajadustele ja võimaldavad sul igapäevaselt oma ettevõtet juhtida.
*Google, Android Auto, Google Maps, Waze ja teised kaubamärgid kuuluvad Google LLC-le. Saadaval lisavarustusena, sõltuvalt versioonist.

multimeediasüsteem openR link

Tänu intuitiivsele ja sujuvale kasutajaliidesele saad uue Renault Masteri uut openR link multimeediasüsteemi juhtida nagu nutitelefoni. Kasuta maksimaalselt ära autos pakutavaid võimalusi ja optimeeri oma töösõite selle nutikate funktsioonide abil.

openR link koos integreeritud Google'i teenustega

Tänu uue Renault Masteri multimeediasüsteemile openR link on Google'i teenused sul alati käepärast. Lihtne ja nutikas navigeerimine Google Mapsi* abil, Google Assistant* häälkäsklused ja valik rakendusi Google Play** poes.
* My Renault võrguteenused, Google Maps ja Google Assistant on saadaval 5 aasta jooksul alates auto tarnimisest.
** Google Play'st alla laetavad rakendused vajavad su telefonis toimivat andmesidepaketti.
GOOGLE'I NAVIGATSIOON
high precision traffic info and navigation - Renault Master
täpne navigeerimine ja liiklusinfo
Google Maps navigatsiooni abil jõuad alati vaevata sihtpunkti: ajakohased kaardid, reaalajas liiklusinfo, avalike kohtade teave (lahtiolekuajad, teates, kontaktandmed jne). Sisesta Google'i konto kaudu oma lemmikaadressid ja määra oma sõitude optimeerimiseks laadimispunktideks näiteks kodu ja töökoht.
GOOGLE ASSISTANT
google assistant - Renault Master
ütle: "Hei, Google..."
Ütle oma soov ja Google'i assistent kuulab sind. Ilma pilku teelt pööramata või käsi roolilt eemaldamata ütle lihtsalt: "Hei, Google!", et alustada teekonda, lugeda sõnumeid, teha märkmeid, reguleerida temperatuuri, kuulata värskeid uudiseid või ilmateadet.

rakendused ettevõtetele

Et sind sinu töös aidata, annab integreeritud Google'i teenustega openR link sulle ligipääsu enam kui 50 rakendusele, mis on saadaval Google Play's: halda e-kirju Vivaldi abil ja tasu parkimise eest EasyParkiga.
PRODUKTIIVSUS
vivaldi - Renault Master
Vivaldi
Vivaldi brauser tagab lihtsa ligipääsu sinu lemmik veebilehtedele. Vaata oma e-posti ja halda oma meeldetuletusi, loe juhendeid või tee sõidul paus, et videot vaadata.
NAVIGATSIOON
waze - Renault Master
Waze
Waze on navigatsioonirakendus, mida kasutajate kogukond reaalajas uuendab. Tänu sellele oled alati kursis oma teekonnal toimuvaga.
PARKIMINE
easypark - Renault Master
EasyPark
EasyPark rakenduse abil saad kogu Euroopas vaevata oma uue Masteri ekraanilt auto parkimist hallata. Aktiveeri parkimisfunktsioon ja see lülitub automaatselt välja, kui auto parkimiskohalt lahkub. Kasuta professionaalset pakkumisi: koondmaksed ja lahendused autoparkidele.
SÕIDUKITE ÜMBEREHITUS
Convertor companion - véhicule transformé
Convertor companion
Convertor Companioni lisarakendus openR link'ile võimaldab juhtida ümberehitatud sõidukite spetsiifilisi funktsioone otse 10" ekraanilt.
  • Rakendus TIBB: tuletõrjeautode jaoks välja töötatud rakendus võimaldab juhtida heli- ja visuaalseid signaale.
  • Rakendus Lamberet: külmikautodele välja töötatud rakendus võimaldab hallata külmakambri temperatuuri.
  • Rakendus Modul System: töökoja sõidukitele mõeldud süsteem arvutab kandejõudu ja hoiatab ülekoormuse korral.

My Renault

sinu isiklik assistent
Kasuta oma tarbesõiduki haldamiseks My Renault rakendust: lukustamata jätmise hoiatus ja hooldusgraafiku jälgimine. Versioonil E-Tech 100% electric: sõiduulatuse kontroll, laadimisjaamade asukohatuvastus, laadimise ja salongi temperatuuri juhtimine distantsilt.