teenused

äriklientidele kohandatud autoabi

UUS MASTER
Finantseerimislahendused, teeninduslepingud, laadimislahendused või autoparkide haldus - tutvu lähemalt teenustega, mida professionaalidele pakume.

finantseerimislahendused

LIISING
own a Master without tying up your money - Renault - Master
sõida Masteriga ilma oma raha kinni panemata
Liisinglepingu pikkus on kuni 60 kuud ja läbisõiduni kuni 200 000 km koos 24/7 autoabi ja väljaostu võimalusega. Lepingu lõppemisel on 3 võimalust: tagastada sõiduk, vormistada uus liisingleping või osta Master jääkväärtusega välja.
EASY LOC PRO RENT
easy loc pro long-term lease - Master - Renault
uuenda regulaarselt oma autoparki
Pikaajaline autorent EASY LOC PRO ühendab endas autorendi kuni 60 kuuks, autoabi ja tehnilise hoolduse. Lepingu lõppedes pead uue Masteri rendileandjale tagastama. See tähendab, et saad oma sõidukiparki regulaarselt uuendada, ilma et peaksid muretsema nende müümise pärast.

tehniline hooldus

RENAULT PRO+
label Renault Pro+ - Master - Renault
individuaalne lähenemine sinu vajadustele
Tänu tihedale üle-Euroopalisele Pro+ esinduste võrgustikule pakub Renault individuaalseid ja uuenduslikke lahendusi äriklientide teenindamisel. Renault Pro+ võrgustikus on saadaval lai valik tarbesõidukeid, mis toetavad ärikliente nende tegevuses ning meie teenindus- ja remondikonsultandid pakuvad iga kliendi vajadustele kohandatud teenuseid.
24/7 AUTOABI
assistance 24h/24 - Master - Renault
säilita oma meeskonna liikuvus, mis iganes ka ei juhtuks
Rendilepingus sisalduv Pro assistance 24/7 tagab sinu meeskonna liikumisvõime ilma vajaduseta ettemaksu tasuda. Me hoolitseme nii auto, juhi kui ka reisijate eest 24/7. Ühest tasuta kõnest piisab nii rikke, avarii, tulekahju, varguse, purunenud rehvi kui ka võtmete kaotamise korral.
TEENINDUSLEPINGUD
tailored Pro services- Master - Renault
individuaalse lähenemisega Pro+ teenused
Vali sõltuvalt oma eelistustest professionaalsed teenused, mis su elu lihtsamaks muudavad: teeninduspaketid, rehvid, kütusekaart, 24/7 autoabi või asendusauto. See võimaldab sul paremini tööle keskenduda ja auto ülalpidamiskulud igakuisteks makseteks jagada.

laadimislahendused

Laadi oma autot kus iganes soovid Mobilize Power Solutions lahenduste abil.
Mobilize Power Solutions lihtsustab üleminekut elektromobiilsusele, pakkudes kohandatud laadimislahendusi nii teie ettevõtte peakorterisse, teel olles kui ka töötajate kodudesse. Et saaksid tavapäraselt oma tööd jätkata, aitame sind kõiges: alates nõustamisest, paigaldusest ja laadimispunktide opereerimisest kuni energiatarbimise optimeerimise ja tehnilise hoolduseni.

sinu töö, meie lahendused

AUTOPARGID
Fleets - Master - Renault
sulle kohandatud tarbesõiduk
Et vastata sinu eriala spetsiifilistele vajadustele, pakub meie ulatuslik Renault Pro+ sertifitseeritud keretöökodade võrgustik laia valikut kvaliteetseid pealis- ja ümberehitusvõimalusi, alates kõige tavalisematest kuni kõige komplitseeritumateni, leides alati sinu soovidele sobivaima lahenduse.
ÜMBEREHITUS
body shops - Master - Renault
sinu eritellimusel valmistatud tarbesõiduk
Sinu ettevõtlusvaldkonna spetsiifiliste vajaduste rahuldamiseks pakub meie ulatuslik sertifitseeritud Renault Pro+ ümberehitustöökodade võrgustik laia valikut kvaliteetseid modifikatsioone ja ümberehitusi, alates kõige tavalisematest kuni kõige keerukamateni, täpselt nii, nagu sul vaja on.