Tere tulemast Uue MASTER Z.E. maailma

Uus Renault MASTER Z.E. täidab kõik kõrged nõudmised, mida linnas kasutatavatele kaubaveoautodele esitatakse.

Varustus professionaalidele

Renault MASTER Z.E.

Kaubakinnitusaasad ja kaubaruumi vineerpõrand

Uus Renault MASTER Z.E. on varustatud kõige vajalikuga, et kindlustada täiesti ohutu kaubavedu. Sõltuvalt versioonist on varustuses 8-12 kaubakinnitusaasa, mille abil esemeid kohale fikseerida ning libisemisvastane puitpõrand, mis kaubaruumi kaitseb.
Renault MASTER Z.E.

270° avanevad tagauksed

Uue MASTER Z.E. tagauste 270° avanemisnurk võimaldab ligipääsu igat tüüpi laadimisplatvormile. Sisseehitatud magnet fikseerib nende asendi ilma täiendavat vaeva nägemata.
Renault MASTER Z.E.

Kaubaruumi pikkus ja mahutavus

Uue MASTER Z.E. L3 pikkusega kaubiku kaubaruumi pikkus on 3,7 m (4 euroalust) ja kaubaruumi maht kuni 13 m3. Kabiiniga platvormiga puhul võib mõne pealisehituse korral ulatuda kaubaruumi maht kuni 20 m3-ni.

Mugavus

Renault MASTER Z.E.

Tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera

Kitsas parkimisruum? Pole probleemi!  

Tagurduskaamera avastab sõiduki taga paiknevad võimalikud takistused ning annab nendele lähenemisest aina kiireneva intervalliga helisignaaliga märku. Lisaks kuulub süsteemi tagurduskaamera, mis manööverdamise veelgi lihtsamaks muudab.  

Tänu pildile, mis kuvatakse armatuurlaual asuvale ekraanile või tahavaatepeeglile, on kogu ala sõiduki taga suurepäraselt nähtav.
Renault MASTER Z.E.

Automaatkäigukast

Sinu mugavuse suurendamiseks varustasime Uue MASTER Z.E. automaatkäigukastiga, mis tagab paindliku, sujuva ja vaikse sõidu.
Renault MASTER Z.E.

Valgus- ja vihmasensor

Intelligentsete anduritega varustatud Uus MASTER Z.E. kontrollib tulede lülitust ning aktiveerib vajadusel automaatselt klaasipuhastid.

Ohutus

Renault MASTER Z.E.

Juhi ja reisijate kaitse

Esi- ja külgturvapadjad, eelpingutete ja pingepiirajatega turvavööd esiistmetel… Uus MASTER Z.E. on varustatud kaasaegsete ja parimate ohutussüsteemidega turul.
Renault MASTER Z.E.

Dünaamiline stabiilsuskontroll ESC

Uue põlvkonna dünaamiline stabiilsuskontroll on Uue MASTER Z.E. standardvarustuses. See hõlmab endas 3 tehnoloogiat: veojõukontroll (ASR); külglibisemisvastane süsteem ja mäeltstardiassistent (HSA).
Renault MASTER Z.E.

Mäeltstardiassistent

Uue MASTER Z.E. standardvarustuses on mäeltsardiassistent, mis tagab ohutu paigaltvõtu ka järsul tõusul.

Multimeedia

Multimeediasüsteem R-LINK Evolution muudab iga sõidu nauditavaks.

Telefoni kasutamine

R-Link Evolution võimaldab sul lihtsalt ja ohutult telefoni kasutada. Peatuse ajal võid valida numbri või leida vajaliku kontakti suurel puuteekraanil. Teel olles kasuta aga häälvalimist - pead vaid nimetama inimese nime, kellele helistada soovid. Sünkroniseerimine - pole midagi lihtsamat! R-Link Evolution uuendab automaatselt su kontaktiloendi iga kord kui teele asud.

Navigatsioon

Avasta võrgunavigatsioonisüsteem TomTom ja selle mitmed Live-teenused, nagu näiteks TomTom Traffic. Värske liiklusinfo edastatakse sulle reaalajas.

Rakendused

R-Link Evolution rakendused muudavad igapäevaelu lihtsamaks - e-post; R-LINK Tweet, ilmateade, Renault Assistance… Kasuta ka R-Link Store kataloogi ja lae vajalikud rakendused alla.