tere tulemast Master E-Tech electric maailma

Renault Master E-Tech electric täidab kõik kõrged nõudmised, mida linnas kasutatavatele kaubaveoautodele esitatakse.
Varustus professionaalidele
Renault Master E-Tech electric
Kaubakinnitusaasad ja kaubaruumi vineerpõrand
Renault Master E-Tech electric on varustatud kõige vajalikuga, et kindlustada täiesti ohutu kaubavedu. Sõltuvalt versioonist on varustuses 8-12 kaubakinnitusaasa, mille abil esemeid kohale fikseerida ning libisemisvastane puitpõrand, mis kaubaruumi kaitseb.
Renault Master E-Tech electric
270° avanevad tagauksed
Master E-Tech electric tagauste 270° avanemisnurk võimaldab ligipääsu igat tüüpi laadimisplatvormile. Sisseehitatud magnet fikseerib nende asendi ilma täiendavat vaeva nägemata.
Renault Master E-Tech electric
Kaubaruumi pikkus ja mahutavus
Master E-Tech electric L3 pikkusega kaubiku kaubaruumi pikkus on 3,7 m (4 euroalust) ja kaubaruumi maht kuni 13 m3. Kabiiniga platvormiga puhul võib mõne pealisehituse korral ulatuda kaubaruumi maht kuni 20 m3-ni.
Mugavus
Renault Master E-Tech electric
Tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera
Kitsas parkimisruum? Pole probleemi!

Tagurduskaamera avastab sõiduki taga paiknevad võimalikud takistused ning annab nendele lähenemisest aina kiireneva intervalliga helisignaaliga märku. Lisaks kuulub süsteemi tagurduskaamera, mis manööverdamise veelgi lihtsamaks muudab.

Tänu pildile, mis kuvatakse armatuurlaual asuvale ekraanile või tahavaatepeeglile, on kogu ala sõiduki taga suurepäraselt nähtav.
Renault Master E-Tech electric
Automaatkäigukast
Sinu mugavuse suurendamiseks varustasime Master E-Tech electric automaatkäigukastiga, mis tagab paindliku, sujuva ja vaikse sõidu.
Renault Master E-Tech electric
Valgus- ja vihmasensor
Intelligentsete anduritega varustatud Master E-Tech electric kontrollib tulede lülitust ning aktiveerib vajadusel automaatselt klaasipuhastid.
Ohutus
Renault Master E-Tech electric
Juhi ja reisijate kaitse
Esi- ja külgturvapadjad, eelpingutete ja pingepiirajatega turvavööd esiistmetel… Master E-Tech electric on varustatud kaasaegsete ja parimate ohutussüsteemidega turul.
Renault Master E-Tech electric
Dünaamiline stabiilsuskontroll ESC
Uue põlvkonna dünaamiline stabiilsuskontroll on Master E-Tech electric standardvarustuses. See hõlmab endas 3 tehnoloogiat: veojõukontroll (ASR); külglibisemisvastane süsteem ja mäeltstardiassistent (HSA).
Renault Master E-Tech electric
Mäeltstardiassistent
Master E-Tech electric standardvarustuses on mäeltsardiassistent, mis tagab ohutu paigaltvõtu ka järsul tõusul.

multimeedia

Multimeediasüsteem R-LINK Evolution muudab iga sõidu nauditavaks.
Telefoni kasutamine
R-Link Evolution võimaldab sul lihtsalt ja ohutult telefoni kasutada. Peatuse ajal võid valida numbri või leida vajaliku kontakti suurel puuteekraanil. Teel olles kasuta aga häälvalimist - pead vaid nimetama inimese nime, kellele helistada soovid. Sünkroniseerimine - pole midagi lihtsamat! R-Link Evolution uuendab automaatselt su kontaktiloendi iga kord kui teele asud.
Navigatsioon
Avasta võrgunavigatsioonisüsteem TomTom ja selle mitmed Live-teenused, nagu näiteks TomTom Traffic. Värske liiklusinfo edastatakse sulle reaalajas.
Rakendused
R-Link Evolution rakendused muudavad igapäevaelu lihtsamaks - e-post; R-LINK Tweet, ilmateade, Renault Assistance… Kasuta ka R-Link Store kataloogi ja lae vajalikud rakendused alla.
detailsem info Master E-Tech electric kohta