tutvu meie veojõulahendustega

Master mootorid

Renault Master tagab liikumisvabaduse igal pinnasel
Mootorid
jõulisemalt ja efektiivsemalt!
MasterI mootorivalik läbis täieliku uuenduskuuri. Saadaval on suurema võimsuse ja pöördemomendiga mootorid (kuni 180 hj ja 400 Nm), mis tagavad dünaamilisema kiirenduse ja paigaltvõtu. Sõidunauding ja ohutus on garanteeritud ka täislastis sõidukiga!

Võitja igal alal: võimsuse ja pöördemomendi kasvuga käib kaasas kütusekulu langus, umbes 1 l/100 km (korreleeruv NEDC*)

Tagaveolistele, suurema kandevõime, furgooniga jt. MasterITELE on saadaval ka EuroVId versioon.
AdBlue®
SCR-tehnoloogia** muudab diiselmootori heitgaasid ja lämmastikoksiidid NOx kahjutuks gaasiks. AdBlue® tehnoloogia ei avalda negatiivset mõju auto jõudlusele või kütusekulule ning muudab meie dCi diiselmootori vastavaks uutele, rangematele keskkonnanormidele. AdBlue® vedeliku jaoks on autos eraldi 28-liitrine paak, millele on kerge ligi pääseda. Seda lahust ei tohi kütusega segada.

AdBlue® on saadaval enamikus kütusetanklates. Seda on vaja aeg-ajalt spetsiaalsesse AdBlue® paaki lisada***, konkreetsest vajadusest annab auto ise märku.
* Alates 1. septembrist 2018 määratakse kõigi uute mudelite näitajad WLTP protseduuri alusel. Andmete võrdluse lihtsustamiseks arvutatakse üleminekuperioodil, mis riigiti erineb, WLTP protokolli põhjal määratud kütusekulu ja CO2 näitajad NEDC väärtusteks ümber (korreleeruv NEDC).

** SCR - Selektiivne katalüütiline reduktsioon

*** AdBlue® kulu sõltub sõiduki kasutustingimustest, varustusest ja juhi sõidustiilist.
VEOSKEEM
Igal veoskeemil on omad eelised. Esiveolisel Renault MasterIL on madalam kaubaruumi laadimiskõrgus ning parem sobivus tänavatranspordiks. Tagaveolise versiooniga saab vedada raskemaid veoseid ning see kohaneb paremini erinevate teeoludega.
Renault Master Traction
Tänu madalamale kaubaruumi põrandale on esiveolisel Renault MasterIL suurem kaubaruumi maht ning see sobib paremini tänavatranspordiks.

Selle eelised:
 • Lihtsam laadimine tänu ühele madalamatest kaubaruumi põranda kõrgustest omas segmendis
 • Suurem kaubaruumi maht tänu kõrgemale kaubaruumile ja madalamal asuvale põrandale
 • Täismass kuni 3,5 t (B-kategooria juhiload)
 • Mugavam sõidukogemus
 • Väiksem kütusekulu nii linnas kui maanteel
 • 3 kompaktset pikkust: L1, L2 ja L3, kaubaruumi mahuga kuni 14,8 m3.
tagaveoline Renault Master
Tänu oma suurtele transpordi- ja pukseerimisvõimetele, on tagaveoline Master su parim abiline kui vead suuri koormaid sillutamata pinnasel.

Kandevõimega seotud eelised:
 • Suurem lubatud koormus tagasilllale
 • Rohkem kohandamisvõimalusi
 • Saadaval versioonides L3 ja L4, kaubaruumi mahuga alates 12,4 kuni 17 m3.
 • Kuni 500 kg suurem pukseerimisvõime
 • Täismass 3,5 - 4,5 t
Veojõu ja haarduvusega seotud eelised:
 • Parem haarduvus raske koormaga, järskudel tõusudel ning märjal või ebatasasel pinnasel, mis aitab vähendada kinnijäämise riski.
 • Parem läbivus
 • Differentsiaalilukustus (saadaval lisavarustusena)
 • Suurema kandejõu ja parema haarduvuse saavutamiseks on saadaval ka topeltratastega versioonid
ÜLEKANNE
Renault Master
Extended Grip (standardvarustus)
Uuel MasterIL standardvarustusena saada olev libisemisvastane süsteem tagab veelgi parema haarduvuse!
Renault Master
Renault Master 4x4 (lisavarustus)
Renault Master 4x4 kindlustab liikumisvõimekuse igal pool ja iga ilmaga. Tänu nelikveole, kõrgemale kliirensile ja differentsiaali lukustusele, ei takista libedad teed, ebatasane pinnas ning järsud või märjad kallakud enam sihtpunkti jõudmist.

Nelikvedu on saadaval tagaveolisele Renault Master kaubikule ja raamautole (nii tava- kui topeltkabiiniga).
Renault Master
Differentsiaali lukustus (lisavarustus)
Väldi libedaga sõimisel kaasnevaid ohtusid. Renault MasterI differentsiaali lukustus parandab haarduvust. Kiirustel alla 30 km/h lülitub see automaatselt sisse kui üks vedav ratas libisema hakkab. See on hästi kasulik funktsioon, mis aitab väikestel kiirustel rasketest oludest välja pääseda - näiteks mudasel ehitusplatsil!

Saadaval sõltuvalt versioonist või lisavarustusena.
Renault Master
Mäeltstardiassitent (standardvarustus)
Täislastis sõidukiga liikuma hakkamine olgu lihtne! Tänu mäeltstardiassistendile hoitakse pidureid mõne sekundi jooksul peal, mis tagab vajaliku aja, et rahulikult paigalt liikuma hakata.
vaata siit veel
Sellel veebilehel kuvatud pildid automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõningad sisemised või välimised elemendid võivad tegelikkusest erineda. Tehnilisi parameetreid, varustust, autode hindu ja tehnilisi andmeid, varuosade ja lisavarustuse hindu ning ka teenuste ja tehnohoolduste hindu võidakse muuta ja uuendada. Veebilehel kuvatud info ei ole äriline pakkumine ega kutse läbirääkimistele. Auto, varuosade ja lisavarustuse individuaalne pakkumine, spetsifikatsioon ja hind ning nende tarneaeg ja -viis sätestatakse autoriseeritud Renault' partneriga sõlmitavas lepingus.